Usuwanie skutków po pożarowych
Sprzątnie po pożarze
Częstochowa

Czyszczenie domu po pożarze Częstochowa

Usuwanie szkód spowodowanych pożarami w domach, mieszkaniach. Likwidujemy skutki zalań powstałych w trakcie gaszenia, niwelujemy smród po pożarze oraz wybuchu sadzy. Zajmujemy się restytucją mienie po pożarze. Często spaleniu ulegają tworzywa sztuczne, lakiery. Nasza technologia sprzątania przy użyciu suchego lodu to metoda sprawdzona od wielu lat.

Restytucja mienia po pożarze osuszanie budynku po zalaniu

Przeprowadzamy likwidację szkód pożarowych. Zajmujemy się przywracanie mienia, które uległo zniszczeniu na skutek pożaru, do stanu sprzed szkody. Usuwamy spalone przedmioty oraz czyścimy ściany z sadzy po spaleniu. Dodatkowo osuszamy budynki po zalaniu oraz używamy środków, które pomagają w 80% w usunięciu zapachu po pożarze już po dwóch dniach od przeprowadzonych przez nas prac.

Usuwanie skutków po pożarowych Śląsk

Czyszczenie i doczyszczanie domów, budynków po zdarzeniach związanych z ogniem oraz zalaniem. Usługę dekontaminacji, usunięcia substancji toksycznych dla osób przepywających w pomieszczeniach przeprowadzają technicy posiadających specjalistyczne szkolenia. Metody doczyszczania mieszkań przeprowadzamy strumieniowo przy użyciu suchego lodu. Sprzątamy zalane piwnice i usuwamy skutki.

Od czego zacząć usuwanie szkód? Gruntowne sprzątanie po pożarze Częstochowa

Każdego dnia w naszej pracy zajmujemy się pomagamy w gruntownym sprzątaniu po pożarze w Częstochowie, gdzie usuwamy szkody po pożarach. Świadczymy usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego. Jesteśmy solidną rodzinną firmą a usługi nasze  świadczymy na obiektach komercyjnych a także w domach prywatnych. Zadzwoń i zapytaj o bezpłatną wycenę, podczas której dobierzemy najlepszy sposób czyszczenia ścian po pożarze oraz przygotujemy indywidualny kosztorys dla ubezpieczyciela. Ogień, pożar to ogromne nieszczęście, to koszty które należy ograniczyć do minimum. Wiadomo, że skutki spalenia ścian są szkodliwe dla zdrowia i życia człowieka. Nie wolno w takich pomieszczeniach przebywać. Dlatego prace te należy powierzyć specjalistycznej firmie sprzątającej z Częstochowy. Odradzamy przeprowadzanie prac czyszczących na własną rękę. Skuteczna niwelacja toksycznych substancji to gwarancja zdrowego zamieszkania po ponownej przeprowadzce. Oferujemy usługi usuwania szkód po pożarze, a także zalaniu wodą dając Państwu 100% satysfakcję.

Wyróżnikiem naszej firmy jest technologia suchego lodu, którą oferujemy na codzień w pracy z naszymi klientami. Do Państwa dyspozycji oddajemy dodatkowo profesjonalny sprzęt najwyżej jakości, niezbędny do realizacji powierzonych nam prac; odkurzacze przemysłowe, generatory ozonu do usuwaniu zapachu spalenizny oraz alpinistów przemysłowych z uprawnieniam do prac na wysokości. Zapraszamy do kontaktu.

podpis pogotowie pożarowe
sprzątanie po pożarze częstochowa

Innowacyjny sposób czyszczenia po pożarze Nowa jakość dostępna w Częstochowie

Mycie zadymionych i osmolonych ścian po pożarze nie musi wymagać ogromnych nakładów pracy i czasu.  Wykorzystanie do sprzątania po pożarze innowacyjnej technologii czyszczenia suchym lodem pozwala usunąć skutki pożaru w szybkim czasie, dając rewelacyjny efekt i zachować przy tym stosunkowo niskie koszty. Suchy lód zapewnia bezinwazyjne mycie okopconych sufitów spalonego pożarem budynku, bez konieczności skrobania czy też zastosowania silnych technologii ściernych, chemicznych, a co najważniejsze bez użycia wody! Oferujemy Państwu usuwanie skutków pożaru metodą strumieniową. Granulat suchego lodu pochodzi z odzyskanego CO2 i jest produktem w pełni bezpiecznym a przez to ekologicznym. Najnowszej generacji sprzęt do czyszczenia suchym lodem dzięki specjalistycznym końcówką dysz, jest w stanie wydmuchać granulki lodu, o temperaturze -78,5 ˚C, do zatrważającej prędkości 500km/h. Swą siła granulki suchego lodu uderzają  w okopcone pożarem ściany i powodują ich mycie poprzez powstające pęknięcia w strukturze brudu. Kolejne dawki suchego lodu wnikają w zanieczyszczone warstwy zabrudzeń, powodując ich odrywanie się od ściany, sufitu. W ten sposób bez dodatkowego niszczenia domu po pożarze myjemy czyścimy ściany, likwidujemy zanieczyszczenia i usuwamy substancje toksyczne. Ozonowanie pomieszczeń Częstochowa, usługi specjalistycznego czyszczenia po pożarze, oferujemy nie tylko w Częstochowie, ale również w innych okolicznych miastach takich jak Siewierz, Lubliniec. Blachownia, Kłobuck, Kluczbork, Radomsko. Działamy na terenie całego województwa Śląskiego. 

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Usuwanie skutków pożaru i zalania
Sprzątanie po pożarze suchym lodem

Osuszanie budynków po zalaniu

PLN 40 /doba

Wynajmujemy osuszacze powietrza niemieckiej firmy Trotec. Wysoka wydajność osuszaczy. Cena 40 zł netto/doba/sztuka.
Zamów!

Usuwanie zapachów Ozonowanie

PLN 100 /1h

Szybko i bezpiecznie neutralizujemy
nieprzyjemne zapachy, zwalczamy wirusy,
bakterie oraz grzyby. Zlikwiduj błyskawicznie nieprzyjemny zapach po pożarze. Cena 100 zł netto / 1 roboczo godzina pracy ozonatora.
Zamów!

Sprzątanie po pożarze

PLN 700 /zł*

Prace czyszczące z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu oraz profesjonalnej chemii. Czyszczenie i dezynfekcja powierzchni suchym lodem (1h*). W celu szczegółowej wyceny sprzątania po pożarze. Zadzwoń!

Czyszczenie i dezynfekcji powierzchni suchym lodem w temperaturze -79ºC Najnowsza technologia czyszczenie po pożarze!

urządzenie do mycia ścian z sadzy
Czyszczenie suchym lodem Każdego dnia wykonujemy specjalistyczne usługi tj. sprzątania po pożarach , oraz sprzątanie po zalaniu, przy użyciu technologii suchego lodu. Ta innowacyjna metoda czyszczenia, pozwala nam odpowiedzieć na pytanie jak bezpiecznie czyścić spalone, okopcone ściany oraz jak przygotować budynek do osuszania.

Obsługujemy miasta; Częstochowa, Katowice, Gliwice, Będzin, Bielsko-Biała, Cieszyn, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Sosnowiec, Rybnik, Racibórz, Zabrze.

Usuwanie szkód pożarowych
Firma z doświadczeniem Pogotowie Pożarowe - Dezynfekcja pomieszczeń Częstochowa, to rodzinna firma a wyróżnikiem naszej marki jest jakość świadczonych usług. Cel ten realizujemy poprzez specjalistyczne szkolenia naszych techników a także zespołu pomocniczego. Pomagamy suchym lodem, czyszcząc ściany po pożarze, oraz w osuszaniu budynków po zalaniu.

Działamy w województwie śląskim, małopolskim, dolnośląskim, łódzkim, podkarpackim, lubuskim, świętokrzyskim, mazowieckim.

Zapach spalenizny po pożarze, jak się go pozbyć?

Czy wiesz że zapach spalenizny jest wyjątkowo uciążliwy? Likwidacja go z użyciem tradycyjnych metod nie sprawdza się w tym wypadku. Ozonatory o niewielkiej mocy, dostępne na aukcjach w internecie nie sprawdzą się w tym przypadku. By osiągnąć pożądany efekt musimy wygenerować porządną dawkę ozonu. Ale najpierw należy pozbyć się źródła naszego problemu. Usuwamy spalone przedmioty, następnie przeprowadzamy mycie ścian po pożarze sprawdza się od lat w Częstochowie np. suchym lodem. Dezynfekcja poprzez ozonowanie pomieszczenia to ostatni etap, możemy go powtarzać kilkukrotnie. Tak przeprowadzone czynności dadzą gwarancję, iże mieszkanie będzie gotowe do bezpiecznego użytkowania.

Skuteczna dekontaminacja miejsca po pożarze

Właściwie przeprowadzona dekontaminacja to istotny etap, to moment  sprzątania po pożarze od którego zależy wiele późniejszych procesów. Z definicji to prace odtworzeniowe, to proces usuwania toksyn oraz substancji szkodliwych dla zdrowia człowieka. Dzięki naszej technologii czyszczenia suchym lodem usuwamy niebezpieczne toksyny w bezpieczny sposób. Dodatkowo robimy to w przyjazny dla środowiska sposób, używamy technologii mycia ścian suchym lodem. Usuwamy szkody spowodowane przez ogień. Nasi specjaliści od lat są liderami w dziedzinie restytucji mienia po pożarze.

Czyszczenie domu po pożarze Częstochowa

Proces czyszczenia suchym lodem np. domu po pożarze, charakteryzuje się cechami, które znacząco odróżniają go od innych metod tradycyjnego mycia chemią i usuwania szkód po pożarach metodami znanymi do tej pory. Do mycia ciśnieniowego lodem stosuje się zestalony dwutlenek węgla tj. 3 mm granulat.  Oczyszcza nadpalone powierzchnie bez dodatkowych uszkodzeń. Przy stosowaniu tej metody usuwania skutków pożaru, brak jest odpadów wtórnych. Jedynym powstałym odpadem jest zanieczyszczenie, które odpadło ze ściany i może być z łatwością odkurzone. Suchy lód nie przewodzi prądu i nie powoduje korozji ani rdzewienia powierzchni czyszczonych. To kolejna atut, dlaczego warto korzystać z tej metody czyszczenia.

Renowacja przedmiotów po pożarze

W ramach prac sprzątających oferujemy Państwu możliwość oszacowania, realnych szans na odzyskanie nadpalonych przedmiotów lub renowacje spalonych ścian. Nasz technik, będąc u Państwa w miejscu pożaru, przeprowadza analizę i informuje, które przedmioty można odzyskać. Jednocześnie wskazuje on, w jakim stopniu mogą one być wyczyszczone. Pragniemy poinformować, iż zawsze naszym celem jest ograniczenie strat i uratowanie w bezpieczny sposób tego co jest możliwe do odzyskania. Jesteś z Częstochowy? Serdecznie zapraszamy do kontaktu. 

FAQ

Usługę mycia ścian po pożarze można wykonać na kilka sposobów. Jedną z bardziej popularnych metod sprzątania po pożarze jest czyszczenie ścian suchym lodem. Jest to nowoczesna technika usuwania sadzy ze ściany bez użycia wody. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie chcemy więcej przemaczać ścian za pomocą wody i detergentów.
W trakcie pożaru wydzielają się trujące związki chemiczne takie jak dioksyny. Profesjonalnie wyczyszczona ściana wymaga przeprowadzenia usługi dekontaminacji, którą można wykonać za pomocą ozonowania całego spalonego pomieszczenia. Dzięki temu zabiegowi usuniemy nie tylko toksyny, ale również nieprzyjemny zapach spalenizny.

Gruntowne usuwanie szkód pożarowych Częstochowa

Rodzinna firma, która oferuje specjalistyczne usuwanie szkód po pożarze. Kompleksowo sprzątamy budynki po pożarze oraz doczyszczamy po zalaniach. Pracujemy w Częstochowie oraz na terenie woj. śląskiego.

Czy masz pytania dotyczące szkody po pożarze? Skontaktuj się! Nasze telefony czynne są całodobowo!

zespol-czyszczenia-po-pozarach