Usuwanie skutków po pożarowych
Sprzątnie po pożarze
Wrocław

Sprzątanie po pożarze Wrocław Jak wykonać prawidłowo?

Firma nasza oferuje gruntowne czyszczenie ścian po pożarze, usuwamy szkody po pożarowe, sprzątamy skutki zalań. Ozonujemy nieprzyjemne zapachy po pożarowe. Niwelujemy skutki wybuchu sadzy z komina. Dezynfekujemy osmolone mury budynku techniką suchego lodu. Proces czyszczenia suchym lodem bez generowania dodatkowych odpadów wtórnych. Likwidacja szkód po pożarze na terenie Wrocławia oraz w całym woj. dolnośląskim.

Usuwanie szkód pożarowych osuszanie po zalaniu Wrocław

Kompleksowe mycie ścian po pożarze suchym lodem. Oferujemy całkowite usunięcia przykrego zapachu spalenizny do 80% już na pierwszym etapie czyszczenia. Żadna inna metoda nie daje tak błyskawicznego efektu. Jeżeli chcesz pozbyć się spalonych przedmiotów, możemy zaproponować ich transport oraz utylizację. Masz aktualną polisę ubezpieczeniową?Oferujemy bezgotówkowe rozliczenia dla mieszkańców dolnegośląska. Pracujemy 24h/7

Spalony dom? Czyszczenie mieszkania po pożarze

Jakich środków należy użyć, żeby wyremontować mieszkanie po pożarze. Z takimi pytaniami spotykamy się na codzień. Możemy podpowiedzieć, iż w naszej pracy ściany po pożarze dokładnie oczyszczamy z sadzy, używając do tego technologii czyszczenia suchym lodem. Jest niezwykle jest bardzo delikatny sposób i można nim wyczyścić większość powierzchni po pożarze, bez nadmiernego, dodatkowego uszkadzania ich struktury.

Sprzątanie po pożarze Wrocław Jak zrobić to profesjonalnie, bez zbędnych kosztów?

Dla naszych specjalistów usuwanie szkód po pożarze Wrocław oznacza każdorazowo możliwość pomocy w rozwiązaniu problemu, który wydarzył się na skutek spalenia domu lub jego części. Oferujemy bezpłatną  wycenę, w której wstępną cenę przedstawiamy już w trakcie rozmowy telefonicznej lub do jednego dnia. Wiadomo, że pożar na majątku ruchomym bądź na nieruchomości to zawsze straty. Dlatego by ich już nie powiększać proponujemy zawsze dobór metody czyszczenia po zlaniu lub pożarze adekwatny do zastanej sytuacji. Dysponujemy technologią czyszczenia suchym lodem po pożarze, idealnie sprawdza się przy myciu okopconych ścian. W innych przypadkach używamy profesjonalnej chemii i odkurzaczy przemysłowych. Nasze doświadczenie to dla Państwa gwarancja 100% satysfakcji. 80% przykrych zapachów jesteśmy w stanie zniwelować już po dwóch dniach naszej pracy. Od 2013 r. zajmujemy się usuwaniem skutków pożarów i zalań. Pracujemy we Wrocławiu jak również w innych miastach na terenie całego województwa dolnośląskiego.

Na co dzień wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt: odkurzacze przemysłowe, neutralizator zapachu po pożarze, odkurzacze piorące, przemysłowe generatory ozonu, maszyny do czyszczenia silnych zabrudzeń przy użyciu suchego lodu oraz naszą wiedzę, którą chętnie dzielmy się z Państwem. Zapraszamy do współpracy.

podpis pogotowie pożarowe
czyszczenie po pożarze wrocław

Jakie są metody czyszczenia ścian po pożarze? Suchy lód najlepszy sposób na osmolone i zadymione ściany we Wrocławiu

Usuwanie śladów po pożarze w postaci zadymionych, pokrytych sadzą ścian może budzić przerażenie.  Istnie jednak sprawdzony i skuteczny sposób na usunięcie szkód po pożarze i to we Wrocławiu. Mowa o technologii czyszczenia suchym lodem. Suchy lód umożliwia czyszczenie, które nie uszkadza struktury mytych ścian, ponieważ wyklucza konieczność stosowania środków ściernych i  substancji chemicznych. Co więcej, suchy lód eliminuje potrzebę zastosowania wody. Nie przemaczamy i tak już mokrych po akcji straży pożarnej ścian. Czy wiesz, że granulat suchego lodu to nic innego, jak odzyskany w sposób ekologiczny dwutlenek węgla. Nasz profesjonalny sprzęt, z serii Performance Cold Jet, używany do czyszczenia suchym lodem np. ścian po pożarze, dzięki specjalistycznej dyszy rozpędza granulki zmrożonego lodu o temperaturze, nadając im prędkość do 500 kilometrów na godzinę. Tak rozpędzony suchy lód trafia w osmolone po pożarze powierzchnie i powoduje pęknięcia w strukturze zanieczyszczeń pożarowych. Następne w kolejności porcje granulek wnikają w kolejne warstwy  brudu, powodując ich odspolenie się od ściany czy sufitu. To jest niezwykle skuteczny sposób na usuwanie skutków pożaru, sprzątanie piwnic, czyszczenie elewacji po pożarze, mycie ścian po pożarze lub po spaleniu w domu, mieszkaniu na terenie Legnicy, Lubina, Brzegu Dolnego, Oleśnicy, Wałbrzycha czy Jeleniej Góry. Dzięki bardzo niskiej temperaturze pracy suchego lodu, oprócz gruntownego czyszczenia po pożarze, przeprowadzana jest również efektywna dezynfekcja pomieszczeń.
Już nie musisz się zastanawiać jak pozbyć się smrodu po pożarze. Świadczymy także takie usługi jak ozonowanie po pożarze, sprzątanie piwnicy po zalaniu Wrocław, osuszanie ścian po zalaniu.
Poczytaj czym pomalować ściany po pożarze

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Usuwanie skutków pożaru i zalania
Sprzątanie po pożarze suchym lodem

Osuszanie budynków po zalaniu

PLN 40 /doba

Wynajmujemy osuszacze powietrza niemieckiej firmy Trotec. Wysoka wydajność osuszaczy. Cena 40 zł netto/doba/sztuka.
Zamów!

Usuwanie zapachów Ozonowanie

PLN 100 /1h

Szybko i bezpiecznie neutralizujemy
nieprzyjemne zapachy, zwalczamy wirusy,
bakterie oraz grzyby. Zlikwiduj błyskawicznie nieprzyjemny zapach po pożarze. Cena 100 zł netto / 1 roboczo godzina pracy ozonatora.
Zamów!

Sprzątanie po pożarze

PLN 700 /zł*

Prace czyszczące z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu oraz profesjonalnej chemii. Czyszczenie i dezynfekcja powierzchni suchym lodem (1h*). W celu szczegółowej wyceny sprzątania po pożarze. Zadzwoń!

Czyszczenie i dezynfekcji powierzchni suchym lodem w temperaturze -79ºC Najnowsza technologia czyszczenie po pożarze!

urządzenie do mycia ścian z sadzy
Czyszczenie suchym lodem Każdego dnia wykonujemy specjalistyczne usługi tj. sprzątania po pożarach , oraz sprzątanie po zalaniu, przy użyciu technologii suchego lodu bez względu na czas i pogodę.. Ta innowacyjna metoda czyszczenia, pozwala nam odpowiedzieć na pytanie jak bezpiecznie czyścić spalone, okopcone ściany oraz jak przygotować budynek do osuszania.

Obsługujemy miasta; Wrocław, Gliwice, Będzin, Bielsko-Biała, Cieszyn, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Sosnowiec, Rybnik, Racibórz, Zabrze.

Usuwanie szkód pożarowych
Firma z doświadczeniem Pogotowie Pożarowe - Katowice, to rodzinna firma a wyróżnikiem naszej marki jest jakość świadczonych usług. Cel ten realizujemy poprzez specjalistyczne szkolenia naszych techników a także zespołu pomocniczego. Pomagamy suchym lodem, czyszcząc ściany po pożarze, oraz w osuszaniu budynków po zalaniu.

Działamy w województwie dolnośląskim, śląskim, małopolskim, łódzkim, podkarpackim, lubuskim, świętokrzyskim, mazowieckim.

Czyszczenie ścian po pożarze Wrocław

Gruntowne prace sprzątające to pierwszy etap czyszczenia ścian po pożarze. Utylizacja spalonych przedmiotów to etap, którego nie możemy uniknąć. Zajmujemy się nie tylko usunięciem sadzy z nadpalonych ścian ale również czyszczeniem wyposażenia w tym elementów drewnianych takich jak podłogi. W naszej ofercie jest też, czyszczenie nadpalonej farby z cegły. Strumieniowa metoda czyszczenia suchym lodem to bardzo dobry sposób na szybkie zamieszkanie. Suchy lód jest niezwykle przyjazny dla środowiska, jest  nietoksyczny a dzięki temu dopuszczony do kontaktu z żywnością. To ważna zaleta tej metody.

Usuwanie zapachu dymu po pożarze

Smród spalenizny należy do wyjątkowo uciążliwych zapachów. Pozbycie się go poprzez uchylanie okien, wietrzenie w przypadku spalonego mieszkania lub domu po pożarze nie sprawdzi się. Neutralizatory zapachu dostępne w internecie nie sprawdzą się w tym przypadku. Musimy pozbyć się intensywnego źródła, czyli wszelkich przedmiotów po pożarze, następnie przeprowadzić czyszczenie ścian np. suchym lodem a na koniec kilkukrotne ozonowanie pomieszczeń. Dzięki tak przeprowadzonym zabiegom Twoje wrocławskie mieszkanie będzie gotowe do ponownego użytkowania.

Dekontaminacja po pożarze suchym lodem

Proces niezbędny by zdrowo zamieszkać w domu w którym nastąpił pożar. Dla Twojego zdrowia niebezpieczne są substancje rakotwórcze, proponujemy usunięcie  toksyn po pożarze oraz innych substancji przy użyciu suchego lodu. Dekontaminacja po pożarze, czy wiesz, że podczas pożaru spaleniu ulegają np. farby, które to wydzielając trujące substancje. Zawsze w pierwszej kolejności proponujemy, przeprowadzenie darmowych oględziny miejsca szkody, po których nasz technik przygotuje dla Państwa wycenę.

Czyszczenie wyposażenia po pożarze Dolny Śląsk

Zanieczyszczenia przedmiotów codziennego użytku osadami po pożarowymi typu sadza oraz innego rodzaju substancjami to zmora każdego właściciela próbującego rozwiązać problem usunięcia skutków pożaru. Zajmujemy się kompleksowym czyszczeniem sprzętów codziennego użytku, sprzętów AGD oraz RTV, a także czyszczeniem książek i dokumentów. Nasz technik na miejscu określa, które rzeczy nadają się do czyszczenia oraz informuje o stopniu w jakim mogą one być doczyszczone. Jesteśmy w stanie uratować maksymalną ilość przedmiotów zniszczonych przez ogień.

FAQ

Pożar to nie tylko czyszczenie zabrudzonej w pożarze ściany, ale również usuwanie trujących toksyn. Te silnie trujące związki chemiczne wytwarzają się podczas pożaru i są niezwykle niebezpieczne dla zdrowia. Specjalistyczne usługi sprzątające polegają więc nie tylko na myciu, ale i na dezynfekcji po pożarze.
Spalony garaż to pomieszczenie pełne trujących dioksyn i innych związków. Likwidacja skutków pożaru polega na pełnej dekontaminacji spalonych pomieszczeń poprzez wykonanie mycia spalonych ścian, usunięcia zapachu spalenizny oraz restytucji wyposażenia, które można uratować.

Usuwanie szkód pożarowych Wrocław

Błyskawicznie usuwamy szkody po pożarze oraz sprzątamy domy, mieszkania, zakłady przemysłowe i ich obiekty po pożarze oraz zalaniu mieszkania i innych powierzchni na terenie całego kraju. Zajmujemy się restytucją mienia przy użyciu technologii suchego lodu. Nie wiesz jak jak usunąć zapach spalenizny – zajmiemy się tym. Sprzątanie po zalaniu, sprzątanie po wybiciu kanalizacji Wrocław, Zielona Góra oraz okolice. Pracujemy w trybie 24h/7 w Wrocławiu oraz na terenie woj. dolnośląskiego.

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu. Bezpłatna wycena w jeden dzień!

zespol-czyszczenia-po-pozarach