Czyszczenie po pożarze
Zielona Góra
Dekontaminacja

Sprzątanie po pożarze Zielona Góra. Ile kosztuje?

Pogotowie Pożarowe to skuteczne sprzątanie po pożarze w Zielonej Górze, podczas którego oferujemy mycie ścian z sadzy po pożarze oraz kompleksowe usuwanie szkód pożarowych. W przypadku dużych zniszczeń możemy pomóc w wyburzyć spalony budynek i zutylizować przedmioty z pogorzeliska. Prace dotyczące likwidacji skutków wybuchu ognia realizujemy za pomocą suchego lodu lub ręcznych technik doczyszczania. Godzina czyszczenia ścian po pożarze suchym lodem to koszt 700 zł netto. Na miejscu zlecenia zawsze indywidualnie dobieramy najlepszą metodę sprzątania.

Jak skutecznie usunąć szkody pożarowe w Zielonej Górze?

Usuwanie szkód po pożarze w domu w Zielonej Górze to pewne procedury czyszczenia, których nie można zignorować. Na wstępie zaczynamy od usunięcia pogorzeliska i wysprzątania spalonych elementów budynku. Kolejną czynnością jest przygotowanie ścian do czyszczenia suchym lodem i mycie sadzy ze ścian. Po oczyszczeniu powierzchni pozostaje tylko usunąć zapach spalenizny za pomocą nadtlenku wodoru lub ozonu. Ten pierwszy środek odkażający może zawierać domieszkę środka do dezynfekcji i do dezodoryzacji. Oczywiście jeżeli jest tylko możliwość wykonamy usługę tj. restytucja mienia w ramach kompleksowej dekontaminacji budynku.

Spalone mieszkanie? Czyszczenie ścian po pożarze Lubuskie

W jaki sposób sprawnie wykonać remont mieszkania po pożarze? Malowanie ścian i tynkowanie to etapy o których możemy myśleć jak wykonamy gruntowne sprzątanie w zniszczonych powieszeń. Przygotowanie do remontu to przed wszystkim wymycie powierzchni z sadzy. Czyszczenie ścian po pożarze w Zielonej Górze można zlecić firmie, która swym zasięgiem obejmuje całe województwo lubuskie. Warto dodać, iż metoda usuwania szkód pożarowych za pomocą suchego lodu nie przemacza ścian oraz nie doprowadza do powstania odpadów po czyszczeniu. Właśnie ze względu na ekologię oraz niskie koszty sprzątania , doskonale sprawdza się u klientów poszkodowanych przez ogień w domach jednorodzinnych.

Sprzątanie po pożarze Zielona Góra Jak dobrze wysprzątać spalone pomieszczenie, bez dodatkowych kosztów?

Pogotowie Pożarowe Zielona Góra do nie tylko usuwanie szkód po pożarze, ale również dezynfekcja spalonych pomieszczeń.  Oferujemy bezpłatną  wycenę czyszczenia, w której pierwszą cenę przedstawiamy już w trakcie konsultacji telefonicznej pierwszego dnia. Warto dodać, iż pożar w domu to zawsze ogromne koszty i straty materialne. Dobranie taniej metody sprzątania, ma duże znaczenie dla każdego z naszych klientów. Oddajemy Ci do dyspozycji technologię czyszczenia suchym lodem po pożarze, która doskonale sprawdza się przy myciu  spalonych ścian. W innych lekkich przypadkach używamy sprawdzonej chemii i odkurzaczy przemysłowych. Nasza firma sprzątająca po pożarach działa na rynku specjalistycznych usług od 2013 roku. Wielu zadowolonych klientów to nasza najlepsza rekomendacja. Pracujemy na terenie Zielonej Góry i w okolicznych miastach województwa lubuskiego. Usuwanie skutków pożarów wykonujemy za pomocą urządzeń do czyszczenia suchym lodem , przemysłowych ozonatorów o mocy do 240 g./h oraz odkurzaczy przemysłowych do sadzy. Jeżeli masz wątpliwości, jaką metodę wybrać w Twoim przypadku – zadzwoń do nas! Pomagamy poszkodowanym przez 7 dni w tygodniu.

Pożar w domu w Zielonej Górze? Zamów skuteczną pomoc!

podpis pogotowie pożarowe
Czyszczenie ścian po pożarze w domu
Jak wygląda usuwanie szkód po pożarze?

Jakie są metody czyszczenia ścian po pożarze? Zestalony dwutlenku węgla najlepszy sposób na ściany pełne sadzy!

Usuwanie sadzy po pożarze w postaci czarnego nalotu, może budzić starch. Jakie są więc najlepsze metody czyszczenia ścian po pożarze? To najczęściej zadawane pytanie przez klientów Pogotowia Pożarowego w Zielonej Górze. Oczywiście mamy do dyspozycji wiele metod, by skutecznie pozbyć się skutków ognia. Od kilku lat największą popularnością na terenie woj. Lubuskiego cieszy się zestalony dwutlenek węgla. Czyszczenie po pożarze suchym lodem w Zielonej Górze to najlepsza technika na wyczyszczenie ścian z sadzy. Tłusty osad jest eliminowany pod dużym ciśnieniem za pomocą granulatu CO2. Niska temperatura tego czyściwa oraz duża prędkość kinetyczna sprawiają, iż nieczystości odpadają ze ściany i nie pozostawiają wtórnych pozostałości. Utylizacja odpadów po pożarze to całkiem spory koszt czyszczenia. Ograniczenie ilości przedmiotów do utylizacji oznacza niższe koszty, a to już jest znaczna korzyść dla poszkodowanego.  Mycie ścian po pożarze oraz usuwanie skutków pożaru w Zielonej Górze to zadania, które można wykonać samodzielnie lub zlecić profesjonalistom z branży. Dezynfekcja pomieszczeń po pożarze to również ważna kwesta o której nie możemy zapomnieć.
Poczytaj czym pomalować ściany po pożarze

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Czyszczenie po pożarze Zielona Góra - zaufaj specjalistom

Osuszanie domu po zalaniu. Jaka cena za usuwanie wilgoci?

PLN 40 /doba

Wynajmujemy osuszacze powietrza niemieckiej firmy Trotec. Wysoka wydajność osuszaczy. Cena 40 zł netto/doba/sztuka. Przed remontem i malowaniem ścian, należy wykonać ich osuszanie. To warunek konieczny, by dobrze pomalować ściany.
Zamów!

Ozonowanie pomieszczeń po pożarze Lubuskie

PLN 100 /1h

Od wielu lat usuwamy nieprzyjemne spalenizny po pożarowej. O3 usuwa nie tylko wirusy i
bakterie, nadje się wyśmienicie do budynków, gdzie wykonujemy ozonowanie po pożarze. Gwarantujemy likwidacje smrodu i zapachów po pożarach. Cena 100 zł netto / 1 roboczo godzina pracy ozonatora.
Zamów!

Czyszczenie ścian po pożarze w Zielonej Górze

PLN 700 /zł*

Prace sprzątające z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń oraz profesjonalnej chemii do pożarów. Czyszczenie suchym lodem po pożarze Zielona Góra 700 zł/1 h. Indywidualna wycena na miejscu u klienta. Zadzwoń do nas teraz!

Mycie spalonych powierzchni suchym lodem w temperaturze -79ºC Najnowsza metoda na sprzątanie po pożarze!

katcher mycie suchym lodem
Mycie ścian z sadzy Pogotowie Pożarowe Zielona Góra jako oferuje usługę tj. czyszczenie spalonych ścian suchym lodem. Nasza metoda na czyszczenie suchym lodem po pożarze to łatwy i niedrogi sposób na usuwanie sadzy ze ścian budynków. Jest to szybki i wydajny sposób, który pozostawia bez zniszczeń.

Obsługujemy miasta całego powiatu zielonogórskiego tj. sprzątanie po pożarach w lokalizacjach: Nowa Sól, Świebodzin, Żagań, Żary, Kostrzyn nad Odrą.

Usuwanie szkód pożarowych
Skuteczna pomoc 7/24h Mamy najlepszy sprzęt na rynku do usuwania sadzy ze ścian. Nasz proces czyszczenia suchym lodem ma cechy, które odróżniają go od innych metod czyszczenia strumieniowego i został doceniony już przez wielu klientów. Jest całkowicie bezpieczny i bardziej przyjazny dla środowiska. Możesz zaufać naszemu wieloletniemu doświadczeniu.

Obsługujemy całe woj. lubuskie, a także usuwamy szkody pożarowe w śląskim, mazowieckim, dolnośląskim i innych lokalizacjach na terenie całego kraju.

Mycie ścian po pożarze Zielona Góra

Kompleksowe prace sprzątające to pierwszy krok na mycie spalonych ścian po pożarze w Zielonej Górze. Usuwanie spalonych przedmiotów z pogorzeliska to etap, którego nie możemy pod żadnym pozorem wyeliminować. Pracujemy nie tylko nad usunięciem nieczystości i osadów z nadpalonych powierzchni ale również restytucją wyposażenia w tym elementów takich jak podłogi i ściany. W naszej stałej ofercie jest też, usuwanie farby z cegły i tynku. Opisana metoda czyszczenia suchym lodem to bardzo dobry kierunek na szybkie wysprzątanie domu. Zestalony dwutlenku waga jest przyjazny dla środowiska, a przy tym nietoksyczny dla mieszkańców. To główna zaleta mycia ścian tą techniką.

Jak usunąć zapach po pożarze?

Zapach i smród spalenizny należy do bardzo uciążliwych odorów. Pozbycie się go poprzez otwarcie drzwi i wietrzenie nie sprawdzi się w spalonym budynku. Zwyczajne neutralizatory zapachów dostępne w e-sklepie nie sprawdzą się po dużym pożarze domu. Koniecznie musimy wyeliminować źródło, czyli pozbyć się wszelkich przedmiotów po pożarze, następnie wykonać mycie sufitów i ścian np. suchym lodem. Ozonowanie po pożarze jest sprawdzoną metodą na pozbycie się zapachu spalenizny i jest najczęściej zamawianą usługą przez poszkodowanych.

Restytucja mienia po pożarze Lubuskie

Restytucja wyposażenia to proces polegający na próbie odzyskania zanieczyszczenia przedmiotów z osadów pożarowych. Sadza oraz innego rodzaju substancjami to koszmar każdego właściciela próbującego wyremontować spalony budynek. Zajmujemy się kompleksowym czyszczeniem maszyn przemysłowych po pożarze oraz wyburzaniem spalonych budynków. Nasz technik na miejscu określa, które rzeczy nadają się do restytucji oraz informuje o stopniu, w jakim mogą one być doczyszczone. Warto zaufać profesjonalnej ekipie sprzątającej z Pogotowia Pożarowego! Usuwanie toksyn to dla nas nie tylko obowiązek, ale i przyjemność. Możemy zapewnić, że nasza praca będzie najwyższej jakości, bez użycia szkodliwych substancji.

Czyszczenie kanałów wentylacyjnych z dymy

Jak wyczyścić kanał wentylacyjny z sadzy i dymu? Usuwanie zanieczyszczonych sadzą  kanałów to nasza specjalizacja. W ramach gruntownego sprzątania po pożarze oferujemy skuteczną inspekcję  stanu zanieczyszczeń kanałów wentylacyjnych oraz dokumentację zdjęciową. Zapewniamy całodobową pomoc w zakresie sprzątania garażu po pożarze. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z efektu na ścianie.

FAQ

Czas niezbędny na wykonanie czyszczenia po pożarze zależny jest od paru czynników. Pod uwagę powinniśmy wziąć przede wszystkim to, z jaką powierzchnią budynku mamy do czynienia oraz z jak dużymi szkodami. Im większa powierzchnia, która została zniszczona, tym dłużej będzie to trwać doczyszczanie. Dzięki zastosowaniu metody suchego lodu trwa to 6 razy szybciej.
Cena przeprowadzenia gruntownego sprzątania spalonego pomieszczenia po pożarze zależna jest od metody, jaką będziemy stosować przy usuwaniu skutków pożaru. Czyszczenie suchym lodem to koszt 700 zł netto za 1 godzinę pracy.

Usuwanie szkód pożarowych Zielona Góra

Oferujemy profesjonalną usługę tj. usuwanie szkód po pożarach na terenie miasta Zielona Góra dla klientów prywatnych i instytucji publicznych. Nasze doświadczenie pozwala nam zaproponować najskuteczniejsze rozwiązanie w zakresie ozonowania po pożarze, usuwania sadzy ze ścian i doczyszczania wszelakich zanieczyszczeń. Dla Ciebie zawsze mamy dostęp do najlepszej jakości suchego lodu i tę metodą sprzątania rekomendujemy – jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!

zespół pogotowia pożarowego Lubuskie