Usuwanie skutków po pożarowych
Sprzątanie po pożarze
Kraków

Sprzątanie pomieszczeń po pożarze Kraków

Sprzątanie, czyszczenie ścian po pożarze. Usuwanie sadzy ze ścian za pomocą suchego lodu. Dezynfekujemy w temperaturze -78,5 ˚C osmolone mury spalonego budynku. Usuwamy kopleksowo szkody po pożarowe, smród po pożarze a także zapach po wybuchu sadzy z komina. Nie zwlekaj zadzwoń do profesjonalnej firmy sprzątającej.

Usuwanie szkód pożarowych osuszanie budynku po zalaniu

Oferujemy działania których celem jest przede wszystkim minimalizowanie strat rzeczowych w majątku trwałym który uległ spaleniu lub nadpaleniu. Nasze działania obniżają koszty całej tragedii. Dlatego właśnie usunięcie przykrego zapachu spalenizny jest konieczne by zapomnieć o tragedii. Dezynfekujemy oraz osuszamy budynki po zalaniu.

Czyszczenie mieszkania po pożarze Małopolskie

W wyniku działań przeprowadzonej akcji ratunkowej przez straż pożarną mamy dom, który jest po pożarze ale wymaga gruntownego remontu. Ściśle przestrzegamy określonych procedur, wypracowanych w naszej instytucji przez lata. Już dziś proponujemy doczyszczanie, ścian, dekontaminację czyli unieszkodliwienie toksyn suchym lodem.

Usuwanie skutków pożaru Kraków Usuwanie sadzy ze ścian. Pracujemy 24h/7

Nasza firma oferuje specjalistyczne sprzątanie po pożarze, pracujemy w Krakowie gdzie niwelujemy szkody po pożarze przy użyciu technologii suchego lodu. Współpracujemy z klientem instytucjonalnym, z zakładami przemysłowymi oraz z osobami prywatnymi. Oferujemy bezpłatne oględziny miejsca zdarzenia, przed przystąpieniem do czyszczenia ścian, instalacji itp. w budynku po pożarze. Zazwyczaj w celu doboru najbardziej korzystnej metody czyszczenia prosimy o przesłanie zdjęć spalonych ścian. Na ich podstawie jesteśmy wstanie przygotować wstępny  kosztorysu. Jego akceptacja następuje po przybyciu technika na miejsce zdarzenia. Ogień to zazwyczaj ogrom zniszczeń i start. Zawsze staramy się ograniczyć koszty do minimum ale tradycyjne sprzątanie mopem z wodą nie wystarczy. By usnąć niebezpieczne dla zdrowia toksyny proponujmy czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem. W ten sposób myjemy i dezynfekujemy okopcone ścian mieszkania. Usuwanie tłustych plam i ogniska sadzy ze ścian oraz z sufitów.

Likwidacja szkód po pożarze to zadanie dla profesjonalistów. Dysponujemy doświadczeniem oraz sprzętem umożliwiającym realizacje najtrudniejszych zadań. W ekstremalnych przypadkach podczas czyszczenia i mycia używamy technik alpinistycznych, wykorzystujemy w pracy suchy lód oraz przemysłowe generatory ozonu. Wspomagamy się odkurzaczami przemysłowe oraz wiedzę zdobywaną przez wiele lat. Zapraszamy do współpracy i do kontaktu.

podpis pogotowie pożarowe
czyszczenie po pożarze kraków

Czyszczenie suchym lodem po pożarze. Wymierne korzyści dla osmolonych dymem ścian

Technologia czyszczenia ścian po pożarze przy użyciu suchego lodu to absolutnie innowacyjna metoda w Krakowie. Umożliwia ekspresowe wyczyszczenie ścian i podłóg z śladów po pożarowych. Dzięki tej metodzie możliwe jest czyszczenie po pożarze najbardziej delikatnych powierzchni oraz dotarcie w miejsca, które byłyby poza zasięgiem przy zwykłym myciu. Suchy lód to zmrożony dwutlenek węgla o temperaturze -78,5°C. Granulat wyrzucony pod bardzo wysokim ciśnieniem na zadymioną pożarem powierzchnię np. ścianę lub sufit, atakuje spaleniznę, niszczy jej strukturę – czyszcząc ją gruntownie. Pierwsza warstwa brudu traci elastyczne właściwości i ulega pęknięciom. Następne dawki granulatu podczas procesu oczyszczania wdzierają się w szczeliny mikroporów w ścianie, w których dochodzi do sublimacji gazu. Finalnie warstwy brudu odpadają od ścian oraz z sufitu. Co ważne, usuwanie skutków pożaru tą metodą, nie wpływa negatywnie na stan mytych po pożarze ścian. Granulat suchego lodu to produkt całkowicie ekologiczny i bezpieczny dla środowiska. Proces czyszczenia suchym lodem nie powoduje powstania wtórnych odpadów, ani nie wymaga użycia wody. Idealnie sprawdza się do czysczenie spalonych domów, mieszkań czy też lokali gastronomicznych znajdujących się w miastach województwa małopolskiego. Obsługujemy takie miejscowości jak: Kraków, Olkusz, Oświecim, Chrzanów, Bochnia, Wieliczka, Tarnów, Skawina, Zakopane. Z naszą technologią szybko przywrócisz swój dom to stanu przed pożarem.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Usuwanie skutków pożaru i zalania
Sprzątanie po pożarze suchym lodem, pełen zakres prac

Osuszanie budynków po zalaniu

PLN 40 /doba

Wynajmujemy osuszacze powietrza niemieckiej firmy Trotec. Wysoka wydajność osuszaczy. Cena 40 zł netto/doba/sztuka.
Zamów!

Usuwanie zapachów Ozonowanie

PLN 100 /1h

Szybko i bezpiecznie neutralizujemy
nieprzyjemne zapachy, zwalczamy wirusy,
bakterie oraz grzyby. Zlikwiduj błyskawicznie nieprzyjemny zapach po pożarze. Cena 100 zł netto / 1 roboczo godzina pracy ozonatora.
Zamów!

Sprzątanie po pożarze

PLN 700 /zł*

Prace czyszczące z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu oraz profesjonalnej chemii. Czyszczenie i dezynfekcja powierzchni suchym lodem (1h*). W celu szczegółowej wyceny sprzątania po pożarze. Zadzwoń!

Czyszczenie i dezynfekcji powierzchni suchym lodem w temperaturze -79ºC Najnowsza technologia czyszczenie po pożarze!

urządzenie do mycia ścian z sadzy
Czyszczenie suchym lodem Każdego dnia wykonujemy specjalistyczne usługi tj. sprzątania po pożarach , oraz sprzątanie po zalaniu, przy użyciu technologii suchego lodu. Ta innowacyjna metoda czyszczenia, pozwala nam odpowiedzieć na pytanie jak bezpiecznie czyścić spalone, okopcone ściany oraz jak przygotować budynek do osuszania.

Obsługujemy miasta; Kraków, Wieliczka, Bochnia, Olkusz, Chrzanów,  Wolbrom, Miechów.

Usuwanie szkód pożarowych
Firma z doświadczeniem Pogotowie Pożarowe - Kraków, to rodzinna firma a wyróżnikiem naszej marki jest jakość świadczonych usług. Cel ten realizujemy poprzez specjalistyczne szkolenia naszych techników a także zespołu pomocniczego. Pomagamy suchym lodem, czyszcząc ściany po pożarze, oraz w osuszaniu budynków po zalaniu.

Działamy w województwie małopolskim, śląskim, dolnośląskim, łódzkim, podkarpackim, lubuskim, świętokrzyskim, mazowieckim.

Sprzątanie pomieszczeń po pożarze Kraków

Sprzątanie po pożarze nigdy nie było tak bezpieczne i wydajne, jak przy użyciu metody czyszczenia suchym lodem. Od dziś technologia ta dostępna jest również w Krakowie oraz w miastach na terenie woj. małopolskiego. Koniec z czyszczeniem za pomocą specjalistycznej chemii. Prace wykonujemy szybko i sprawnie.

Dekontaminacja mieszkań Małopolska

Dekontaminacja to proces, który polega na usunięciu i unieszkodliwieniu substancji potencjalnie toksycznych  dla zdrowia człowieka. Jest ona kluczowym etapem sprzątania po pożarze w domach, mieszkaniach czy też spalonych komórkach ogrodowych. Dla Państwa bezpieczeństwa usuwamy niebezpieczne i trujące pozostałości po ogniu. Zajmujemy się także ich bezpieczna utylizacją.

Ozonowanie zapachów po pożarze Skawina

Dezynfekcja poprzez ozonowanie to jedna z bardziej sprawdzonych technik likwidacji skutków pożaru lub zalania. Sprawdza się wszędzie tam gdzie musimy pozbyć się bakterii, wirusów a także nieprzyjemnych zapachów. Oferujemy gruntowne odtłuszczanie nadpalonych ścian z substancji smolistych. Już od jutra  Twoje mieszkanie może być na nowo pachnące. Dla mieszkańców Krakowa, Skawiny, Wieliczki specjalne rabaty!

Gruntowne osuszanie po pożarze

Jednym ze skutków pożaru, może być zalanie. Często w wyniku akcji straży pożarnej, mamy zalane warstwy izolacji w domu czy też w magazynie. Niezwykle istotne jest czyszczenie tzw. gruntowne oraz przeprowadzenie profesjonalnego osuszania budynku. W ramach naszych usług oferujemy Państwu możliwość wypożyczenia profesjonalnego osuszacza marki Trotec® w atrakcyjnej cenie już od 40 zł/doba.

FAQ

Restytucja spalonego mienia po pożarach to proces polegający na działaniach zmierzających do przywrócenia zniszczonego w pożarze mienia do stanu sprzed pożaru. Działania te mogą obejmować takie czynności jak czyszczenie wyposażenia z sadzy, usuwanie zabrudzeń smolistych czy dekontaminację i ozonowanie po pożarze mieszkania.
Na cenę usługi sprzątania po pożarze składa się wiele czynników. Zaliczyć można do nich takie elementy jak: czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem, dekontaminacja, ozonowanie pomieszczeń, usuwanie zapachu spalenizny, utylizacja spalonego mienia. Cena sprzątania po pożarze 1 pomieszczenia to koszt od 1000 zł.

Usuwanie szkód pożarowych Kraków

Do Twojej dyspozycji jesteśmy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Oferujemy błyskawiczną realizację zleceń czyszcząc suchym lodem po pożarze. Chcesz znać szczegóły, potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń do nas? Chętnie pomożemy doczyścić pomieszczenie po pożarze.

zespol-czyszczenia-po-pozarach