Usuwanie skutków po pożarowych
Sprzątanie po pożarze
Bydgoszcz

Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem Bydgoszcz

Myślałeś, że skuteczne czyszczenie ścian po pożarze jest niemożliwe? Nic bardziej mylnego! Naszym klientom proponujemy usługę czyszczenia ścian po pożarze suchym lodem. To aktualnie najbardziej skuteczna metoda usuwania sadzy ze ścian i sufitów po pożarze, co więcej, jest to rozwiązanie całkowicie ekologiczne. Dostępna już w Bydgoszczy. Zapraszamy do kontaktu.

Osuszanie pomieszczeń po zalaniu, dekontaminacja

Odkażamy oraz osuszamy budynki po pożarach, oraz zalaniach w Bydgoszczy. Proponujemy Państwo wielokrotnie testowane metody usuwania skutków po pożarze, które zdecydowanie minimalizują koszty oraz straty w majątku. Naszą specjalnością jest usuwanie zapachu spalenizny po pożarze, który potrafi być wyczuwalny we wnętrzach przez długie miesiące.

Specjalistyczne sprzątanie po pożarze Kujawsko-Pomorskie

Specjalistyczne sprzątanie po pożarze to usługa wieloetapowa, która gwarantuje pozbycie się śladów po pożarze. Wykonujemy czyszczenie po pożarach zarówno w domach jednorodzinnych, jak i dużych przedsiębiorstwach i zakładach produkcyjnych. Reagujemy szybko i konkretnie. Zajmujemy się skuteczną dezynfekcją pomieszczeń po pożarach. Zapraszamy do kontaktu i umówienia bezpłatnej konsultacji.

Usuwanie skutków pożaru Bydgoszcz Usuwanie sadzy ze ścian. Pracujemy 24h/7

Pogotowie Pożarowe Bydgoszcz to gwarancja skuteczności, dobrej cenny oraz innowacyjnego podejścia do każdego zlecenia. Stale wzbogacamy naszą ofertę, którą kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i fabryk i przedsiębiorstw. Naszym klientom proponujemy bezpłatne oględziny na miejscu zdarzenia, gdzie doszło do zapalenia się sadzy w kominie, wybuchu pieca czy zalania wodą. Każdorazowo przed przystąpieniem do prac porządkowych na pogorzelisku przedstawiamy naszym klientom zakres przewidywanych prac oraz wstępny kosztorys. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak traumatycznym przeżyciem jest utrata majątku czy domu w pożarze. Dlatego staramy się pomóc naszym klientom w Bydgoszczy w ograniczeniu strat do minimum. Aby usunąć ślady zadymienia i sadzy z sufitów, mebli, sprzętów RTV czy ścian i podłóg polecamy technikę czyszczenia po pożarze zamrożonym dwutlenkiem węgla. To skuteczna i szybka metoda usuwania szkód po pożarze.

Nasi technicy dysponują wieloletnim doświadczeniem w likwidacji śladów po pożarze oraz dekontaminacji pomieszczeń po pożarze. Zajmujemy się również czyszczeniem po pożarze na wysokościach, ponieważ posiadamy uprawnienia alpinistyczne. Masz pytania? Zapraszamy  do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

podpis pogotowie pożarowe
jak wygląda czyszczenie ścian po pożarze?
Jak wygląda usuwanie szkód po pożarze?

Sprzątanie po pożarze Bydgoszcz Innowacyjna metoda mycia ścian suchym lodem

Chociaż w mediach wiele mówi się o tym, jak chronić się przed pożarami i zatruciami czadem, wciąż w naszym kraju wiele osób traci w ten sposób życie. Niestety najczęściej dochodzi do pożarów w budynkach jednorodzinnych, których właściciele we własnym zakresie muszą zadbać o wszelkiego rodzaju zabezpieczenia. Minimum, które powinniśmy wykonać, aby zadbać o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich, to regularna konserwacja instalacji elektrycznej oraz przewodów kominowych, wykonywana przez profesjonalistów. Co, jednak jeśli w naszym mieszkaniu doszło już do pożaru? Jak poradzić sobie z tłustymi zabrudzeniami? Właśnie z myślą o takich sytuacjach wprowadziliśmy w Bydgoszczy usługę czyszczenia ścian po pożarze za pomocą suchego lodu. Suchy lód to zamrożony dwutlenek węgla o temperaturze -78,5. Stosowany przez naszych techników do czyszczenia ścian po pożarach występuje w formie granulatu, który zostaje wystrzelony przez specjalną dyszę w zabrudzone ściany i sufity z prędkością 500 km/h. Istotną zaletą usuwania szkód po pożarze suchym lodem jest fakt, iż jest on niepalny oraz nieprzewodzący prądu. Co więcej, w określonych warunkach i pod ścisłym nadzorem suchy lód może zostać wykorzystany do czyszczenia elementów pod napięciem, ponieważ technologia ta wyklucza zastosowanie wody.
Przeczytaj także: Czym pomalować ściany po pożarze?

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Usuwanie szkód po pożarze oraz zalaniu wodą

Osuszanie budynków po zalaniu

PLN 40 /doba

Wynajmujemy osuszacze powietrza niemieckiej firmy Trotec. Wysoka wydajność osuszaczy. Cena 40 zł netto/doba/sztuka.

Usuwanie zapachów Ozonowanie

PLN 100 /1h

Szybko i bezpiecznie neutralizujemy nieprzyjemne zapachy, likwidujemy bakterie, grzyby oraz wirusy. Usuń błyskawicznie brzydki zapach po pożarze. Cena 100 zł netto / 1 roboczo godzina pracy ozonatora.

Sprzątanie po pożarze

PLN 700 /zł*

Prace czyszczące po pożarach z wykorzystaniem nowoczesnej technologii i najlepszego sprzętu. Czyszczenie i dezynfekcja powierzchni suchym lodem (1h*). W celu szczegółowej wyceny sprzątania po pożarze. Zadzwoń!

Wstępne prace budowlane, renowacja w temperaturze -79ºC Suchy lód, czyszczenie oraz mycie po pożarze!

urządzenie do mycia suchym lodem po pożarze
Czyszczenie suchym lodem Czyszczenie po pożarze suchym lodem to nowoczesna i ekologiczna odpowiedź na domowe i nieskuteczne metody usuwania zabrudzeń. Technologia suchym lodem jest od teraz dostępna również dla mieszkańców i przedsiębiorców w Bydgoszczy. Suchy lód pozwala na czyszczenie zarówno powierzchni odpornych, jak i delikatnych np. szklanych.

Obsługujemy miasta; Bydgoszcz, Solec Kujawski, Nakło nad Notecią, Chełmno, Grudziądz, Toruń, Wągrowiec, Inowrocław, Włocławek, Ciechocinek, Tuchola

Usuwanie szkód pożarowych
Usuwanie szkód pożarowych Pogotowie Pożarowe Bydgoszcz to doświadczona firma, która stale jest w kontakcie z ubezpieczycielami podczas likwidacji szkód powstałych na mieniu na skutek zdarzenia losowego, jakim jest pożar. Proponowany przez nas zabieg czyszczenia suchym lodem ścian i sufitów po pożarze wyróżnia się na tle innych technik porządkowych dostępnych na rynku.

Działamy w województwie kujawsko-pomorskim, pomorskim, wielkopolskim, mazowieckim, zachodnio-pomorskim

Sprzątanie pomieszczeń po pożarze Bydgoszcz

Obecnie ręczne metody usuwania zabrudzeń po pożarze odchodzą już do lamusa. Oferujemy czyszczenie zniszczonych przez ogień budynków i pomieszczeń za pomocą skutecznej i profesjonalnej chemii lub przy użyciu techniki czyszczenia suchym lodem. Działamy szybko, skutecznie i terminowo. My wiemy, że czas ma znacznie. Innowacyjna technologia dostępna już w Bydgoszczy.

Dekontaminacja mieszkań Kujawsko-Pomorskie

Czy wiesz, że dekontaminacja to podstawa przy usuwania szkód po pożarze? Polega ona na likwidacji zagrożenia, którym są opary oraz toksyczne substancje, które powstają w trakcie spalania np. plastiku czy gumy. Jest to konieczny i bardzo ważny etapem czyszczenia po pożarze nie tylko w domach i mieszkaniach, ale także fabrykach czy zakładach produkcyjnych. Zawsze w ramach realizowanego dla Państwa zlecenia czyszczenia po pożarze w Bydgoszczy likwidujemy z otoczenia niebezpieczne substancje.

Wyburzanie budynków po pożarze Bydgoszcz

W przypadku rozległego i poważnego pożaru oferujemy naszym klientom prace wyburzeniowe i rozbiórkowe. Wraz z naszym wieloletnim partnerem sprawdzone i nowoczesne metody wyburzeń. Wszystkie przeprowadzane prace wykonywane są w ramach obowiązujących przepisów BHP. Dla zniszczonych i spalonych budynków znajdujących się na terenie Bydgoszczy, Inowrocławia i Torunia proponujemy bezpłatną wycenę.

Czyszczenie kanałów wentylacyjnych po pożarze

Jednym ze skutków pożaru może być zabrudzony i zamieszczony sadzą kanał wentylacyjny. W  ramach gruntownego czyszczenia po pożarze proponujemy Państwu usługę dokładnego sprawdzenia kanałów wentylacyjnych w budynku wraz z dokumentacją filmową. Czyste powietrze to bardzo istotny aspekt naszego życia, którego nie można zaniedbać. Czyszczenie kanałów wentylacyjnych po pożarze to krok do zdrowego życia.

FAQ

Tak, mamy duże doświadczenie w likwidacji szkód po pożarze na dużych obiektach, takich jak magazyny, hale przemysłowe czy zakłady produkcyjne.
Jak najbardziej. Ozonowanie pomieszczeń to sprawdzona i stale wykorzystywana przez nas metoda do likwidacji zapachu spalenizny podczas zleceń na czyszczenie domów i budynków po pożarze. Metoda ta jest szybka i skuteczna.

Sprzątanie po pożarze Bydgoszcz

Jesteśmy do Twoich usług przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Proponujemy szybką realizację zleceń na sprzątanie po pożarze ścian suchym lodem. Potrzebujesz poznać więcej szczegółów?! Sprzątanie po pożarach – Skontaktuj się z nami.

zespół pogotowie pożarowe bydgoszcz pomoc po pożarach