Usuwanie skutków po pożarowych
Sprzątanie po pożarze
Poznań

Gruntowne sprzątanie po pożarze Poznań

Reakcje chemiczne zachodzące podczas pożaru niosą za sobą ryzyko silnych powikłań dla zdrowia każdego człowieka. Przebywanie w takich strefach jest niezwykle niebezpieczne. Oferujmy sprzątanie po pożarze na terenie miasta Poznań i w innych miejscowościach woj. wielkopolskiego. Chętnie przeprowadzimy bezpłatne oględziny na miejscu zdarzenia oraz w jeden dzień przygotujemy dla Ciebie ofertę dotyczącą usunięcia skutków pożaru. Wiemy, jak cenny jest czas. Zadzwoń do nas już dziś!

Dekontaminacja budynku po pożarze, czyszczenie ścian

Restytucja budynku w których nastąpił pożar, to program renowacji oferowany przez Pogotowie Pożarowe Poznań. Oferujemy dekontaminację obiektu w którym nastąpiło zdarzenie związane z ogniem, a przed wszystkim usunięcie wszechobecnego kwasu solnego, sadzy a następnie przeprowadzenie prac diagnostycznych dotyczących remontu. Wykonujemy przygotowanie powierzchni do malowania a następnie malowanie wcześniej czyszczonych ścian po pożarze. Cały Poznań.

Usuwaniu szkód pożarowych w zakładzie przemysłowym

Oferujemy kompleksowe usuwanie szkód po pożarze w zakładach przemysłowych. Nasz wykwalifikowany personel dysponując technologią czyszczenia zadymionych ścian, jest w stanie usunąć niemal każde zanieczyszczenie przy użyciu technologi suchego lodu.
Bez zbędnej chemii oraz bez zbędnych kosztów. Mycie maszyn przemysłowych i urządzeń wykorzystywanych w procesie produkcji przy użyciu suchego lod, czyli bez wody. Działamy 24 godziny na dobę 365 dni w roku.

Usuwanie skutków pożaru Poznań Usuwanie sadzy ze ścian. Pracujemy 24h/7

Nasi technicy to zespół profesjonalistów, którzy na codzień wykonują pracę  sprzątanie po pożarze, zarówno w Poznaniu jak i w wielu innych lokalizacjach na terenie całego kraju. Obsługujemy zakłady przemysłowe oraz osoby indywidualne. W celu przygotowanie oferty dotyczącej usunięcie skutków pożaru, zamów bezpłatne oględziny miejsca zdarzenia.  Na tej podstawie przygotujemy wstępny  kosztorysu i plan prac odbudowy zniszczonego mienia. Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest dla Ciebie czas, dlatego możemy przystąpić do prac praktycznie natychmiast od otrzymania zgłoszenia. W celu likwidacji szkodliwych dla zdrowia toksyn, proponujmy czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem. Generalny wykonawca restytucji mienia po pożarze, przeprowadzimy prace zabezpieczające w zniszczonych ogniem pomieszczeniach. Wyczyścimy okopcone ściany, doprowadzając je wyglądem do stanu sprzed szkody oraz zajmiemy się remontem oraz malowaniem ścian w niezbędnych częściach poddawanego renowacji budynku.

Dysponujemy technologią dotyczącą bezpiecznego czyszczenia domu po pożarze oraz gruntownej odnowy zakładu przemysłowego na terenie Poznania. Nasze doświadczenie umożliwia realizację wszelkich zadań związanych z restytucją mienia po pożarze. W naszej ofercie są prace przy użyciu technik alpinistycznych, mycia ścian  suchym lodem oraz dezynfekcji za pomocą przemysłowych generatorów ozonu. Masz pytania? Zadzwoń do nas, chętnie pomożemy.

podpis pogotowie pożarowe
sprzątanie po pożarze poznań

Sprzątanie po pożarze Poznań Innowacyjna metoda mycia ścian suchym lodem

Czyszczenie po pożarze z wykorzystaniem techniki suchego lodu gwarantuje bezpieczne dla środowiska oraz dla oczyszczanych powierzchni usuwanie zabrudzeń z osmolonych i zadymionych ścian po pożarach na terenie Poznania. Suchy lód to nic innego jak zamrożony dwutlenek węgla, o temperaturze -78,5 ˚C, w formie granulatu 3 mm. Używając od lat tej techniki, przy użyciu niezwykle wydajnych maszyn Performance Cold Jet skutecznie czyścimy strumieniem powietrza z lodem, osmoloną sadzą ścianę. Czarny brud, okopconej po pożarze powierzchni zaczyna ulegać deformacji, ponieważ traci swoją elastyczność. Zastosowanie kolejnych porcji suchego lodu, powoduje dostanie się 3 mm. granulatu w uszkodzoną strukturę i wywołuje sublimację. Dzięki temu zjawisku fizycznemu następuje oderwanie się zabrudzeń po pożarowych od czyszczonej powierzchni. Dzięki tej technologii mycie ścian po pożarach w Poznaniu, jeszcze nigdy nie było tak łatwe a przy tym skuteczne. To właśnie dzięki wykorzystaniu suchego lodu mamy możliwość na usunięcie skutków pożaru bez ponoszenia ryzyka zalania mytych pomieszczeń. Co więcej, czyszczenie suchym lodem umożliwia oczyszczanie ścian z dymu oraz sadzy bez użycia chemii i środków ściernych. Sprawdza się idealnie w spalonych zakładach produkcyjnych lub na halach przemysłowych, gdzie nie wolno używać wody. Na koniec najważniejsze, usuwanie szkód po pożarze suchym lodem jest obecnie najbardziej ekologicznym sposobem. Pytasz dlaczego, odpowiedź jest oczywista, nie powoduje on powstania odpadów wtórnych, ani nie generuje wilgoci.
Może Cię zainteresować: Czym pomalować ściany po pożarze?

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Usuwanie skutków pożaru i zalania
Sprzątanie po pożarze suchym lodem

Osuszanie budynków po zalaniu

PLN 40 /doba

Wynajmujemy osuszacze powietrza niemieckiej firmy Trotec. Wysoka wydajność osuszaczy. Cena 40 zł netto/doba/sztuka.
Zamów!

Usuwanie zapachów Ozonowanie

PLN 100 /1h

Szybko i bezpiecznie neutralizujemy
nieprzyjemne zapachy, zwalczamy wirusy,
bakterie oraz grzyby. Zlikwiduj błyskawicznie nieprzyjemny zapach po pożarze. Cena 100 zł netto / 1 roboczo godzina pracy ozonatora.
Zamów!

Sprzątanie po pożarze

PLN 700 /zł*

Prace czyszczące z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu oraz profesjonalnej chemii. Czyszczenie i dezynfekcja powierzchni suchym lodem (1h*). W celu szczegółowej wyceny sprzątania po pożarze. Zadzwoń!

Czyszczenie i dezynfekcji powierzchni suchym lodem w temperaturze -78,5 ˚C Sprawdzona metoda czyszczenie po pożarze dostępna w Wielkopolsce

urządzenie do mycia ścian z sadzy
Czyszczenie suchym lodem Szukasz najlepszego rozwiązania dotyczących zniszczonego ogniem mienia? Właśnie znalzłeś odpowiedź. Oferujemy czyszczenie po pożarze w technologii suchego lodu. Ta pionierska metoda mycia pozwala bezpiecznie oraz co najważniejsze skutecznie wyczyścić spalone przez ogień ściany budynku. Czy wiesz, że czyszczenie suchym lodem jest nieprzewodzące a przez to bezpieczne do czyszczenia elektroniki nawet pod napięciem.

Obsługujemy miasta; Poznań, Swarzędz, Środa Wielkopolska, Września, Gniezno, Chodzież, Nowy Tomyśl, Leszno, Jarocin, Kalisz, Zielona Góra, Bolesławiec.

Usuwanie szkód pożarowych
Pogotowie Pożarowe Rodzinna firma o zasięgu krajowym, od innych firm odróżnia nas jakość usług oraz dostęp do techniki czyszczenia suchym lodem. Misję naszego przedsiębiorstwa realizujemy za pomocą branżowych szkoleń, oferowanych dla naszych techników. Każdego dnia skutecznie pomagamy w usuwaniu szkód po pożarowych, jak również zajmujemy się gruntownym osuszaniem budynków po zalaniu.

Działamy w województwie wielkopolskim, dolnośląskim, śląskim, małopolskim, łódzkim, mazowieckim, podkarpackim, pomorskim warmińsko-mazurskie oraz świętokrzyskim.

Sprzątanie po pożarach Poznań

W jaki sposób przeprowadzić skuteczne sprzątanie po pożarze w Poznaniu? Już dziś oferujemy najnowszą metodę usuwania szkód po pożarze, a mianowicie zaawansowane technicznie czyszczenia suchym lodem. Od dziś technologia ta dostępna jest również w Poznaniu oraz w okolicznych miastach na terenie całego województwa wielkopolskiego. Nie ma potrzeby czyszczeniem za pomocą zwykłej wody. Zaufaj nam.

Restytucja mienia po pożarze Leszno

Przeprowadzamy dezynfekcję pomieszczeń, usuwamy nieprzyjemne zapachy po pożarze oraz likwidujemy trujące i niebezpieczne dla zdrowia człowieka osady. Dzięki naszemu know-how, jesteśmy wstanie przywrócić Twoje mienie do życia w stosunkowo krótkim czasie.  Usuwanie szkód po pożarze Leszno, Kościan, Poznań, to nie tylko osuszanie budynku, likwidacja sadzy lub tłustych czarnych osadów, to także restytucja maszyn i urządzeń przemysłowych a także mienia osób prywatnych. Masz szkodę? Zgłoś ją do nas już dziś.

Usuwanie skutków pożaru Swarzędz

Oferujemy kompleksową likwidację i usunięcie szkód pożarowych w tym odtłuszczanie ścian po spaleniu. Twoje mieszkanie może być na nowo pachnące. W kanałach wentylacyjnych dostarczających powietrze mogą znajdować się liczne zanieczyszczenia po pożarowe  takie pyły i inne osad smoliste. Dla mieszkańców Wielkopolski np. Poznania, Swarzędza, Gniezna, Kalisza oferujemy specjalne rabaty cenowe!

Rozbiórka obiektu po pożarze Wielkopolska

Proponujemy kompleksowa usługę usuwania szkód po pożarze. W ramach tej oferty przeprowadzimy rozbiórkę i wyburzenie budynku na terenie zakładu, gdzie doszło do pożaru i nie ma możliwości odratowania obiektu. Po wyburzeniu proponujemy niwelację terenu. Nasze prace obejmują pełen zakres prac wraz z wywozem gruzu a wszystko to przeprowadzane jest pod czujnym okiem wykwalifikowanego inspektora. Stosujemy najnowsze technologie i metody wyburzeń, indywidualnie dobrane do specyfiki każdego zlecenia.

FAQ

Najlepiej zatrudnić do tego specjalistyczną firmę, która zajmuje się czyszczeniem po pożarze. Technicy firmy Kastelnik neutralizują nieprzyjemny zapach za pomocą ozonowania. Zabieg ten nie tylko likwiduje smród, ale jest wirusobójczy, czy też grzybobójczy, jak i bakteriobójczy.
Tak. Każdy klient otrzymuje dokumentacje z miejsca szkody, dokumentację fotograficzną oraz protokół szkody. Przed wykonaniem prac technicy firmy Kastelnik wykonują bezpłatną wycenę już w 20 minut.
Bez względu na to, czy pożar był mały, czy duży należy przeprowadzić prace związane z czyszczeniem. Czasami wystarczy tylko ozonowanie lub czyszczenie za pomocą suchego lodu. Jeśli zostaną uszkodzone ściany czy też inne powierzchnie po czyszczeniu należy przeprowadzić drobne prace remontowe.
Najlepiej zatrudnić do tego profesjonalną firmę, która ma w tym doświadczenie i jet odpowiednio przygotowana. Technicy firmy Kastelnik usuwają sadze ze ścian poprzez dekontaminację, a następnie, jeśli zachodzi taka potrzeba, przygotowują do prac remontowych i malują je.

Usuwanie szkód pożarowych Poznań

Specjalistyczne sprzątanie po pożarze realizujemy na terenie Poznania przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zawsze proponujemy kompleksową realizację zleceń usuwania szkód po pożarach. Chcesz znać szczegóły, potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń do nas? Pomożemy przeprowadzić renowację zniszczonego ogniem budynku. Infolinia telefoniczna czynna całą dobę!

zespol-czyszczenia-po-pozarach