Czyszczenie po pożarze
Gdańsk
woj. pomorskie

Sprzątanie mieszkania po pożarze w Gdańsku

U nas zamówisz profesjonalne sprzątanie po pożarach w Gdańsku. Likwidacja sadzy i dymu ze ścian za pomocą zamrożonego dwutlenku węgla. Odkażamy w ekstremalnie niskiej temperaturze -78,5 ˚C zadymione ściany i sufity w budynkach. Likwidacja szkód po pożarze od A do Z. Eliminujemy zapach spalenizny po pożarze i nadpaleniach sadzy w kominie. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych wykonawców, którzy posiadają bogate doświadczenie w różnych dziedzinach. Skorzystaj z pomocy specjalistycznej firmy już teraz!

Usuwanie skutków pożaru na Pomorzu - realna pomoc 7/24

Zajmujemy się wszechstronnym usuwaniem skutków pożarowych w budynkach na terenie Gdańska oraz likwidacją szkód wyrządzonych przez ogień i wodę. Uszkodzona instalacja elektryczna to częsta przyczyna pożarów. Pomagamy w ratowaniu mienia po pożarze. Likwidacja odoru spalenizny po pożarze to pierwszy krok, aby zapomnieć o tej tragedii. Przeprowadzamy osuszania po zalaniach oraz dokładną dezynfekcję toksyn na miejscu zdarzenia. Po pożarze lub powodzi trzeba wykonać wiele pracy, zanim wszystko wróci do normy.

Czyszczenie ścian po pożarze Gdańsk - mycie suchym lodem

W świecie, który jest coraz bardziej złożony i wymagający, od ponad 10 lat rozwiązujemy problemy uszkodzeń spowodowanych przez ogień. Proponujemy mieszkańcom Trójmiasta czyszczenie ścian po pożarze Gdańsk i usuwanie sadzy i osadów przy pomocy innowacyjnej technologii mycia suchym lodem. Dzięki nam zapomnisz o pożarze, który zniszczył Twoje mieszkanie. Specjalizujemy się w usuwaniu szkód pożarowych, a także restytucji mienia zniszczonego przez ogień i dym.

Usuwanie skutków pożaru Gdańsk Jak wymyć ścianę po pożarze?

Nasze zespoły pracują szybko i sprawnie, stosując odpowiednie, bezpieczne dla środowiska materiały czyszczące. Możesz być pewien, że przywrócimy szybko Twój dom do życia! Usuwanie skutków pożarów w Gdańsku to np. czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem. Usługa realizowana zarówno dla osób prywatnych, jak i klientów instytucjonalnych czy dużych przedsiębiorstw. Zanim przystąpimy do osuszania Twojej nieruchomości po akcji gaśniczej, oferujemy bezpłatne oględziny na miejscu zdarzenia. Pierwszy kosztorys czyszczenia ścian po pożarze będzie gotowy już po przesłaniu do naszych specjalistów kilku zdjęć, które pozwolą na pierwszą ocenę zniszczeń oraz dobór odpowiednich metod likwidacji skutków pożaru. Jego akceptacja następuje po przybyciu technika na miejsce zdarzenia. Lubimy rozwiązywać problemy. Jesteśmy tu po to, aby Twój dom po pożarze był gotowy do nowego życia. Nasze usługi są kompleksowe. Zajmujemy się zarówno likwidacją zapachu po pożarze, jak i fachową i skuteczną dekontaminacją. Z nami zapomnisz, że pożar w Twoim mieszkaniu miał kiedykolwiek miejsce.

Każda firma ubezpieczeniowa ma swoje wymagania w stosunku do szkód pożarowych i znamy je wszystkie – w rekordowym czasie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego problemu. Dysponujemy różnorodnymi technikami, które wykorzystujemy do czyszczenia mieszkań po pożarze. W najtrudniejszych przypadkach wykorzystujemy techniki alpinistyczne. Na co dzień przeprowadzamy ozonowanie pomieszczeń po pożarze oraz zamgławianie nadtlenkiem wodoru.

podpis pogotowie pożarowe
czyszczenie suchym lodem po pożarze domu
maszyna do mycia ścian z sadzy

Mycie ścian suchym lodem po pożarze w Gdańsku Jakie są korzyści z dekontaminacji po pożarze?

Mycie ścian za pomocą suchego lodu to całkowita nowość na terenie Gdańska i całego Trójmiasta. Likwidacja sadzy ze ścian bez użycia wody jest najlepszym sposobem dekontaminacji budynku po pożarze. Suchy lód, którego używamy do mycia ścian i sufitów w budynkach po pożarze pochodzi z odzysku i ma postać granulatu o temperaturze -78,5 stopnia. Dzięki sprzętowi najwyższej klasy zamrożony dwutlenek węgla wyrzucany jest w zabrudzenia pożarowe z prędkością 500 km/h. Pierwsza warstwa zabrudzeń traci elastyczne właściwości i powstają w niej mikro pęknięcia. Kolejne porcje suchego lodu docierają do szczelin w wierzchniej warstwie brudu, co uruchamia proces sublimacji gazu. W ten sposób dochodzi do odrywania się brudu ze ścian i sufitów. Ta metoda usuwania zabrudzeń po pożarach w Gdańsku jest idealna, ponieważ jest całkowicie ekologiczna, a przy tym nie wymaga zastosowania wody ani silnych środków chemicznych, co jest wyjątkowo ważne w przypadku domów, mieszkań czy też przedsiębiorstw znajdujących się w miastach województwa pomorskiego. Obsługujemy takie miejscowości jak: Słupsk, Lębork, Stargard Gdański, Malbork.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik na usuwanie szkód pożarowych woj. pomorskie Sprzątanie po pożarze suchym lodem - jak usunąć osad ze ściany?

Osuszanie budynków po zalaniu

PLN 40 /doba

Wynajmujemy osuszacze powietrza niemieckiej firmy XTB. Wysoka wydajność osuszaczy. Cena 40 zł netto/doba/sztuka.

Usuwanie zapachów spalenizny i ozonowanie budynków

PLN 100 /1h

Szybko i skutecznie likwidujemy nieprzyjemne zapachy po pożarze, eliminujemy wirusy, bakterie oraz grzyby i pleśń. Pozbądź się odoru po pożarze jak najszybciej. Cena 100 zł netto / 1 roboczo godzina pracy ozonatora.

Sprzątanie po po pożarze Gdańsk

PLN 700 /zł*

Specjalistyczne sprzątanie pomieszczeń po pożarze w Gdańsku przy użyciu najnowszych technik. Czyszczenie i dezynfekcja powierzchni suchym lodem (1h*). W celu szczegółowej wyceny sprzątania po pożarze. Zadzwoń!

Jak usunąć dioksyny po pożarze? Po pierwsze należy wymyć ściany z sadzy i osadów pożarowych!

karcher do suchego lodu
Czyszczenie suchym lodem Od wielu lat przeprowadzamy w Gdańsku usługi takie jak mycie ścian po pożarze w ramach usługi czyszczenia budynków po pożarze, osuszanie po zalaniu czy dezynfekcję pomieszczeń po pożarach. Dysponujemy nowoczesną metodą usuwania śladów po pożarze suchym lodem, która jest odpowiedzią na pytanie, jak ekologicznie czyścić domy po pożarach w XXI wieku.

Obsługujemy miasta Pomorza; Gdynia, Gdańsk, Sopot, Malbork, Stargard Gdański, Słupsk.

Usuwanie szkód pożarowych
Gwarancja jakości! Pogotowie Pożarowe - Gdańsk, to rodzinny biznes, który prowadzimy z powodzeniem od lat. Cel ten realizujemy poprzez specjalistyczne szkolenia. Stale poszerzamy wiedzę naszą oraz naszych techników, a także zespołu pomocniczego, aby jeszcze lepiej służyć pomocom tym, których mienie zostało zniszczone w pożarze. Z pełnym zaangażowaniem osuszamy budynki po zalaniach oraz likwidujemy ślady po pożarowe.

Działamy w województwie Pomorskim.

Sprzątanie obiektów po pożarze Trójmiasto

Gruntowne czyszczenie suchym lodem zdecydowanie zrewolucjonizowało sprzątanie nieruchomości po pożarach na terenie Trójmiasta. Od teraz ta nowoczesna i przyjazna środowisku metoda mycia osmolonych ścian jest już dostępna dla mieszkańców woj. pomorskiego. Dość czyszczenia zadymionych ścian drucianą szczotką. Czas postawić na nowe rozwiązania.

Dekontaminacja spalonych budynków

Dekontaminacja spalonych budynków to zabieg, polegający na eliminacji i unieszkodliwieniu groźnych substancji, które wydzielają się w trakcie spalania podczas pożaru. Substancje te są potencjalnie niebezpieczne dla zdrowia człowieka. Dekontaminacja powinna być obowiązkowym etapem każdego sprzątania po pożarze. Bezpieczeństwo jest najważniejsze.

Ozonowanie zapachów po pożarze w Gdańsku

Usuwanie zapachu oraz dezynfekcja za pomocą ozonu to jeden z najskuteczniejszych sposobów. Ozonowanie zniszczonych pożarem pomieszczeń jest idealnym rozwiązaniem nie tylko na Pomorzu, jeśli chcemy mieć pewność, że nasze mieszkanie jest wolne od groźnych patogenów i nieprzyjemnego zapachu spalenizny. Wystarczy kilka godzin, aby Twoje mieszkanie miało świeży i przyjemny zapach. Z nami skutecznie pozbędziesz się wspomnień o pożarze.

Gruntowne osuszanie po pożarze

W usuwaniu śladów po pożarze często zapomina się o tym, jak wiele wody wykorzystywane jest w trakcie akcji gaśniczej. Właśnie dlatego bardzo istotne jest gruntowne osuszanie budynku po zalaniu wodą. Zajmujemy się osuszaniem budynków po akcji gaśniczej. Prowadzimy także wynajem specjalistycznych osuszaczy marki Trotec® w atrakcyjnej cenie już od 40 zł/doba.

FAQ

Tak, zdecydowanie czyszczenie ściany po pożarze jest bezpieczne. Usuwanie zadymienia i sadzy ze ścian po pożarze za pomocą suchego lodu jest całkowicie niegroźne zarówno dla ludzi, jak i naszej planety.

Na czyszczenie po pożarze składa się wiele czynności od utylizacji zniszczonego mienia przez dekontaminację i ozonowanie pomieszczeń. Warto wspomnieć również o pracach remontowych na miejscu zdarzenia. Cena czyszczenia po pożarze jednego pomieszczenia rozpoczyna się od 1000 zł.

Likwidacja szkód pożarowych w Gdańsku

Specjalizujemy się w usuwaniu szkód pożarowych i wodnych, ale oferujemy również usługi takie jak dekontaminacja i restytucja mienia zniszczonego przez ogień. Bez względu na to, czy szkody ogniowe są duże, czy małe, będziemy w stanie pomóc Ci błyskawicznie.

Możemy również pomóc Ci pokonać wszelkie biurokratyczne przeszkody – po prostu poproś nas o pomoc i zadzwoń!

zespół Pogotowie Pożarowe, Pomorze