Usuwanie szkód pożarowych
Sprzątanie po pożarze
Warszawa

Sprzątanie mieszkań po pożarze Warszawa

Gruntowne czyszczenie ścian oraz usuwanie szkód po pożarze. Niwelujemhy skutki zalań po interwencji straży pożarnej. Osuszamy budynki po zalaniach i podtopieniach. Czyszczenie suchym lodem jest jednym z najczęstszych stosowanych metod w środowisku oczyszczania okopconych ścian. Pracujemy w Warszawie i w innych miastach na terenie całego kraju.

Usuwanie szkód pożarowych Dekontaminacja Warszawa

Dezynfekcja oraz niwelowanie przykrego zapachu po pożarze. Fachowa pomoc na ternie miasta Warszawa. Niezbędne jest dokładne wyczyszczenia spalonych ścian oraz pozbycie się zniszczonych przedmiotów. Używamy unikalnej metody stumieniowego czyszczenia sufitów, scian podłóg przy użyciu suchego lodu. Metoda nietoskyczna i przyjazna środowisku.

Czyszczenie po pożarze suchym lodem Warszawa, Mazowieckie

Oferujemy usługę czyczenia suchym lód ścian po pożarze w Warszawie innch miastach tj. Radom, Płock, Siedlce czy Pruszków. Suchy lód to niezwykle delikatna technika, może czyścić większość spalonych ogiem powierzchni bez dodatkowego uszkodzania. Dokładnie oczyszcza zadymione powierzchnie, takie jak ściany, sufity, posadzki a także spalony wyposażenie.

Pogotowie Pożarowe - Warszawa Czyszczenie po pożarze na ternie całego kraju. Zadzwoń

Oferujemy kompleksowym usuwanie szkód po pożarze w mieszkaniach, lokalach użytkowych, hakach przemysłowym. Przeprowadzamy bezpłatne oględziny na miejscu zdarzenia. Usuwamy skutki pożaru na terenie Warszawy. Proponujemy czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem. By pozbyć się niebezpiecznych dla zdrowia i życia toksyn wykorzystujemy najnowsze i sprawdzone technologie mycia oraz czyszczenia somolonych powierzchni. Oferujemy gruntowne czyszczenie urządzeń po pożarze, czyszczenie ścian po pożarze, a także nasze doświadczenie w zakresie jak czyścić okopcone ściany i tynki. Technologia czyszczenia przy użyciu suchego lodu to niezwykle skuteczna i nieinwazyjna metoda. Pozwala szybko wyczyścić powierzchnie z osadów po pożarowych. Usuwamy tłustą sadzę ze ścian po pożarze – nasza specjalizacja to czyszczenie suchym lodem. Zastanawiasz się jak wygląda specjalistyczne sprzątanie, masz pytania? – zadzwoń!

Do usuwania silnych zabrudzeń po pożarze używamy specjalistycznego sprzętu tj.  profesjonalnych generatorów ozonu, odkurzaczy przemysłowych z wysięgiem do 12 metrów oraz urządzenia do czyszczenia ścian po pożarze przy użyciu suchego lodu. Wszystko to poparte jest naszych wieloletnim doświadczeniem, którym, chętnie się z Państwem podzileimy. Oferujemy bezpłatną wycenę.

podpis pogotowie pożarowe

Jak wyczyścić ściany po pożarze? Strumieniowe czyszczenie suchym lodem

Metoda czyszczenia ścian po pożarze, przy użyciu suchego lodu jest sprawdzona od wielu lat techiką rozwiązania problemu związanego ze spalonym domem. To niezwykle skuteczna i nieinwazyjna metoda stosowana na od lat terenie całej Warszawy. Pozwala ona błyskawicznie wyczyścić okopmcone powierzchnie z osadów po pożarowych. Dlatego właśnie możliwe jest dotarcie w trudno dostępne miejsca oraz doczyszczenie powierzchni silnie zabrudzonych lub wrażliwych na działanie środków chemicznych. Suchy lód to zestalony dwutlenek węgla. Temperatura suchego lodu wynosi -78,5°C. Metoda ta idelanie sprawdza się przy czyszczenie mieszkań po pożarze na terenie miasta Warszawa, gdyż w tej technologii nie używamy wody. Nie ma zalewania i takich już zmoczonych przez straż pożarną ścian. Suchy lód nie przewodzi prądu i nie powoduje korozji ani rdzewienia powierzchni – jest to metoda bezpieczna metoda sprzątania. Dwutlenek węgla, używany podczas czyszczenia jest gazem niepalnym, co oznacza, iż nie ma ryzyka wywołania ponownego pożaru.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Usuwanie skutków pożaru Warszawa
Profesjonalne czyszczenie po pożarze w technologii suchego lodu

Osuszanie budynków po pożarze

PLN 40 /doba

Oferujemy profesjonalne osuszacze powietrza niemieckiej firmy Trotec do wypożyczenia. Oferujemy bezpłatne oględziny i darmowy transport na terenie miasta Warszawa. Zapewniamy bardzo wysoka wydajność osuszaczy na dobę. Atrakcyjna cena już od 40 zł netto za dobę. Zadzwoń teraz!
Zamów!

Usuwanie zapachów po pożarze

PLN 100 /1h

Ozonowanie pomieszczeń po pożarze. Błyskawicznie neutralizujemy
do 80% nieprzyjemnych zapachów w pierwszej fazie czyszczenia po pożarze. Usuwamy przy tym bakterie oraz grzyby. Skontakuj się z nami i usuń nieprzyjemny zapach unoszący się w powietrzu po pożarze. Cena 100 zł netto / 1 roboczo godzina pracy ozonatora.
Zamów!

Czyszczenie ścian po pożarze

PLN 700 /zł*

Gruntowne czyszczenie ścian spalonych pożarem przy użyciu specjalistycznego sprzętu oraz profesjonalnej chemii. Czyszczenie, mycie i dezynfekcja powierzchni suchym lodem w Warszawie (cena dotyczy 1h*). Uwaga – proces czyszczenia suchym lodem nie powoduje powstawania odpadów wtórnych. W celu uzyskania szczegółowej ceny sprzątania po pożarze. Zadzwoń!

Dezynfekcja po pożarze suchym lodem w temperaturze -78,5°C Technologia czyszczenie spalonego domu, dostępna już dla naszych Klientów

urządzenie do mycia ścian z sadzy
Czyszczenie suchym lodem Usuwanie skutków zalań oraz specjalistyczne usługi sprzątania po pożarach jak również czyszczenie piwnic po zalaniu, dezynfkecja spalonych ścian, sufitów przy użyciu nowoczesnej technologii suchego lodu. Strumieniowa metoda czyszczenia, pozwala nam osiągnać to co przy użcyciu tradycyjnej chemii jest nie do osiągnięcia nawet w połowie. Dobrz wiemy jak skutecznie a przy tym bezpiecznie wyczyścić spalone ściany budynku i przywrócić dom jego właścicielom do użytkowania.

Obsługujemy miasta; Warszawa, Radom, Nowy Dwór Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki, Płock, Siedlce a także okolice Pruszkowa, Legionowa, Ostrołęki Piaseczna, Żyrardowa czy też Sochaczewa.

Usuwanie szkód pożarowych
Firma z doświadczeniem Pogotowie Pożarowe - Warszawa, to rodzinna firma a wyróżnikiem naszej marki jest jakość świadczonych usług. Osiągamy to poprzez wieloletnie specjalistyczne szkolenia dla naszych techników a także dla naszego teamu pomocniczego. Suchy lód używany w procesie czyszczenia po pożarze, wykonany jest z odzyskanego dwutlenku węgla. Oferowane mycie lodem np. ścian po pożarze jest w pełni bezpieczne, nie ma tu żadnych toksycznych odpadów. W razie potrzeby oferujemy również osuszanie budynków po zalaniu, sprawdzanie instalacji itp.

Działamy w całym województwie mazowieckim oraz śląskim, małopolskim, dolnośląskim, łódzkim, kujawsko-pomorskim, podkarpackim, lubuskim, świętokrzyskim.

Gruntowne czyszczenie ścian po pożarze Warszawa

Gruntowne czyszczenie mieszkań po pożarze. Specjalistyczne sprzątanie oraz usuwaniau skutów ognia, to gwarancja by uzyskać bezpieczne miejsca zamieszkania. oferujemy wieloetapowy proces doczyszczania somolonych ogniem ściam, po pożarze obejmujący swym zastosowaniem innowacyjną technologię czyszczenia suchym lodem. Nasze zadania wykonujemy szybko, sprawnie zawsze z dbałością o dobro naszego Klienta. Masz pytania? Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Dekontaminacja pomieszczeń Mazowieckie

Kluczowym etapem czyszczenia po pożarze jest dekontaminacja. Jest to czynność polegajaca na usuwania toksyn i substancji szkodliwych dla zdrowia każdego człowieka. Podczas pożaru palą się nie tylko tworzywa sztuczne ale również lakiery, i inne chemikalia wydzielając silnie trujące dla organizmu człowieka substancje. Zastosowaniu nowoczesnej technologii czyszczenia suchym lodem daje możliwość eliminacji tych szkodliwych czynników.

Usuwanie zapachu po pożarze Warszawa

Spalony dom oznacza często, iż mamy do czynienia z uciążliwym zapachem spalenizny. Często utrzymującym się przez długi okres, przez wiele dni po pożarze. Co należy zrobić w taki wypadku? Nasi technicy dysponują przemysłowymi ozonatorami, o dwukrotnie większej mocy niż ozonatory konurencyjnych firm.  Dzięki nim, możemy zaoferować znacznie krótszy proces neutralizacji nieprzyjemnych zapachów. Ozonujemy spalone mieszkania oraz oczyszczamy ścoany z substancji smolistych.

Osuszanie piwnic po zalaniu Mazowieckie

Działania służb ratujących życie, to czynności wykonywane przez profesjonalistów np.  jednostkę straży pożarnej. W wyniku ich działań mamy uratowany dom, jedank często się zdarza, iż zalaniu uległy warstwy izolacyjne budynku czy też piwnicy.  Nie wystarczy tu specjalistyczne czyszczenie, konieczne jest zadbanie o profesjonalne osuszenie zalanego pomieszczenia. W ramach naszych usług, oferujemy Państwu możliwość wynajmu profesjonalnych osuszaczy – marki Trotec®, w atarakcyjnej cenie tj. już od 40 zł netto za dobę.

FAQ

Czyszczenie po pożarze jest etapem przygotowującym spalone mieszkanie do wykonania gruntownego remontu. Jednym z etapów sprzątania po pożarze jest dekontaminacja pomieszczeń, na którą składa się usuwanie toksycznej sadzy ze ścian. Po zakończeniu pierwszego etapu prac czyszczących, na spalonych powierzchniach mogą pozostać odbarwienia i smugi z sadzy. Należy je zagruntować i zamalować w kolejnym etapie prac remontowych. Tak, po wykonaniu sprzątania, czyszczenia po pożarze należy wykonać remont, renowację spalonych pomieszczeń.

Metoda czyszczenia ścian po pożarze uzależniona jest od rodzaju zabrudzeń oraz materiału, z jakiego wykonane są ściany, sufity, podłogi. Silne zabrudzenia czyszczone są przy pomocy suchego lodu. Metoda ta idealnie sprawdza się podczas czyszczenia tynków, ścian z kamienia oraz okopconych elementów drewnianych wyposażania wnętrza. Pozostałe zabrudzenia zniszczone w trakcie pożaru czyszczone są ręcznie z zastosowaniem specjalistycznych środków chemicznych.

W pomieszczeniach po pożarze pozostaje nieprzyjemny i duszący zapach spalenizny. Pierwszym etapem walki z zapachem jest pozbycie się źródła smrodu i wyniesienie spalonych przedmiotów z pogorzeliska. Kolejnym etapem będzie przeprowadzenie gruntownego czyszczenia wszystkich przedmiotów znajdujących się w mieszkaniu wraz ze ścianami, sufitami oraz podłogą. Na koniec należy przeprowadzić ozonowanie po pożarze oraz dezodoryzację przy pomocy oprysku chemicznego.

Brak prądu i wody w budynku, w którym przeprowadzamy likwidację skutków wybuchu ognia, nie stanowi najmniejszego problemu. Dysponujemy przemysłowymi agregatami prądotwórczymi, które zapewniają alternatywne źródło energii w przypadku braku prądu w spalonym domu. Nasze specjalistyczne pojazdy wyposażone są w zbiorniki na wodę, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać czyszczenie po pożarach, nawet gdy w domu spaliła się instalacja elektryczna, bądź konieczne było odcięcie wody. Dodatkową opcją jest wykorzystanie technologii mycia spalonych ścian suchym lodem. Dostarczany jest on na miejsce zdarzenia w opakowaniach 400 kg. I wystarczą na 2 dni pracy.

Usuwanie szkód po pożarze Warszawa

Nasze rodzinne przedsiębiorstwo już od 2013 r. oferuje usługi w zakresie specjalistycznego usuwanie szkód pożarowych oraz sprzątania po pożarze, usługi dekontaminacji po pożarach i czyszczenia po zalaniu. Maksymalnie krótki czas jaki oferujemy od pierwszego telefonu, do realizacji zlecenia został doceniony przez wielu zadowolonych klientów. Pracujemy 365 dni w roku w Warszawie oraz innych miastach na terenie całego kraju.

Masz pytania? Zapraszamy do całodobowego kontaktu telefonicznego!

zespol-czyszczenia-po-pozarach