Usuwanie skutków po pożarowych
Sprzątnie po pożarze
Opole

Sprzątanie po pożarze Opole Restytucja mienia

Gwarantujemy 100% skuteczności w sprzątaniu mieszkania po pożarze. Oferujemy czyszczenie ścian suchym lodem. Usuwamy szkody pożarowe, niwelujemy skutki zalań, dezynfekujemy zapach powstały wybuchu sadzy z komina. Suchy lód, ta technologia czyszczenia dostępna już jest dla mieszkańców woj. opolskiego. Oferuje ona niesamowite możliwości doczyszczenia silnych zabrudzeń z sadzy.

Niwelowanie szkód pożarowych osuszanie domu po zalaniu

Dezynfekcja poprzez ozonowanie to jedna z metod usunięcia brzydkiego zapachu spalenizny jako powstał po pożarze w mieszkaniu. Niezbędne jest usunięcie spalonych mebli oraz dokładne oczyszczenie ścian z sadzy. Strażacy zadbali o ugaszenie ognia. My zadbamy o osuszamy budynku po zalaniu. W pracy swej używamy metod,, które pomagają szybko w usunięciu szkód po pożarowych. Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi naszych klientów.

Czyszczenie mieszkania po pożarze Opolskie

Jak przeprowadzić poprawnie usługę dekontaminacji? Zawsze polegający ona na usunięciu szkodliwych substancji w tym toksycznych, które jak wiadomo są niezwykle niebezpieczne dla zdrowia człowieka. Dostarczamy technologię czyszczenia suchym lodem po pożarze, gdzie błyskawicznie niwelujemy skutków ognia, pożaru. Jest to konieczne by dom po pożarze był bezpieczny do zamieszkania.

Sprzątanie po pożarze Opole Restytucja mienia po pożarach 24h/7

Czyszczenie suchym lodem po pożarze to nie jest zwykłe sprzątanie domu, czy też restytucja mieszkania po pożarze. Metoda ta umożliwia kompleksowe oczyszczanie ścian z dymu i sadzy bez użycia chemii. Potrafimy doczyścić ściany w sposób jaki nie oferuje inna metoda usuwania szkód po pożarze.  Oferujemy bezpłatne oględziny w budynku, lokalu użytkowym, magazynie gdzie miał miejsce pożar. W celu doboru najbardziej korzystnej metody czyszczenia oraz przygotowania indywidualnego kosztorysu zachęcamy do zadzwonienia na naszą infolinię czynną 24h/7. Pożar to zawsze duże zniszczenia,  dużo szkodliwych dla zdrowia toksycznych substancji. Tradycyjne metody czyszczenia są droższe i nie dają takiego efektu. Jak przeprowadzić czyszczenie ścian po pożarze?  Pozbycie się niebezpiecznych dla zdrowia toksyn oznacza konieczność wyjęcia specjalistycznej firmy sprzątajacej po zanieczyszczenia po pożarach.  Najlepiej z wykorzystaniem sprawdzonej technologie suchego lodu.

Oferujemy czyszczenie ścian po pożarze, likwidowanie tłustych plam sadzy na ścianach oraz z sufitach. To nasza specjalizacja tj. czyszczenie suchym lodem to technika wypróbowana w naszej firmie od wielu lat.

podpis pogotowie pożarowe
sprzątanie po pożarze opole

Czyszczenie suchym lodem po pożarze. Wymierne korzyści dla osmolonych dymem ścian, usuwanie sadzy ze ścian

Czyszczenie po pożarze z wykorzystaniem techniki suchego lodu to nie tylko ratowanie resztek naszego spalonego domu. Jest to przede wszystkim gwarancja dobrze wykonanego zlecenia, bezpiecznie dla środowiska oraz dla oczyszczanych powierzchni. Usuwanie zabrudzeń, ze zmrożonym lodem powierzchni, które wcześniej zostały osmolone i zadymione w trakcie pożaru domu na terenie Opola, Kluczborka czy Nysy. To jeden ze sposobów restytucji mienia po pożarze. No nie tylko czyszczenie, jak mogło by się wydawać, to również idealny sposób dezynfekcji po pożarze. Suchy lód to nic innego jak zamrożony dwutlenek węgla o temperaturze -78,5 ˚C w formie granulatu, który przy użyciu stosowanych przez naszą firmę sprzętów z serii Performance Cold Jet oraz Karcher Profesional  wydmuchiwany jest w spalone powierzchnie. Brud, smoła, resztki farby  na osmolonej po pożarze ścianie ulegają szybkiej deformacji, gdyż tracą one swoją elastyczność. Zastosowanie kolejnych porcji suchego lodu, powoduje przedostanie się granulatu w uszkodzoną pożarem strukturę ściany, gdzie wywołuje sublimację. Dzięki temu zjawisku chemicznemu  następuje oderwanie się zabrudzeń od czyszczonej powierzchni.  Przemiana ciała stałego w gaz z pominięcie stanu ciekłego sprawdziło się wielokrotnie podczas sprzątania domów, mieszkań, piwnic po pożarze na terenie województwa opolskiego. Gruntowne mycie ścian po pożarach, dzięki wykorzystaniu suchego lodu jest ratunkiem w tej nieszczęśliwej sytuacji. Pozwala na usunięcie skutków pożaru bez ponoszenia ryzyka zalania czyszczonych powierzchni. Sprzątanie suchym lodem to metoda strumieniowa oferowana w miastach od Raciborza poprzez Kędzierzyn-Koźle, Kłodzko, Nysę, Oławę, Opole. Sadza na ścianach to duży problem z którym nie poradzisz sobie sam – zadzwoń do specjalistów. Sprawdzona technologia dostępna już dziś! 

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Usuwanie skutków pożaru i zalania
Sprzątanie po pożarze suchym lodem

Osuszanie budynków po zalaniu

PLN 40 /doba

Wynajmujemy osuszacze powietrza niemieckiej firmy Trotec. Wysoka wydajność osuszaczy. Cena 40 zł netto/doba/sztuka.
Zamów!

Usuwanie zapachów Ozonowanie

PLN 100 /1h

Szybko i bezpiecznie neutralizujemy
nieprzyjemne zapachy, zwalczamy wirusy,
bakterie oraz grzyby. Zlikwiduj błyskawicznie nieprzyjemny zapach po pożarze. Cena 100 zł netto / 1 roboczo godzina pracy ozonatora.
Zamów!

Sprzątanie po pożarze

PLN 700 /zł*

Prace czyszczące z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu oraz profesjonalnej chemii. Czyszczenie i dezynfekcja powierzchni suchym lodem (1h*). W celu szczegółowej wyceny sprzątania po pożarze. Zadzwoń!

Czyszczenie i dezynfekcji powierzchni suchym lodem w temperaturze -79ºC Najnowsza technologia czyszczenie po pożarze!

urządzenie do mycia ścian z sadzy
Czyszczenie suchym lodem Każdego dnia wykonujemy specjalistyczne usługi tj. sprzątania po pożarach , oraz sprzątanie po zalaniu, przy użyciu technologii suchego lodu. Ta innowacyjna metoda czyszczenia, pozwala nam odpowiedzieć na pytanie jak bezpiecznie czyścić spalone, okopcone ściany oraz jak przygotować budynek do osuszania.

Obsługujemy miasta; Opole, Katowice, Gliwice, Będzin, Bielsko-Biała, Cieszyn, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Sosnowiec, Rybnik, Racibórz, Zabrze.

Usuwanie szkód pożarowych
Firma z doświadczeniem Pogotowie Pożarowe - Opole, to rodzinna firma a wyróżnikiem naszej marki jest jakość świadczonych usług. Cel ten realizujemy poprzez specjalistyczne szkolenia naszych techników a także zespołu pomocniczego. Pomagamy suchym lodem, czyszcząc ściany po pożarze, oraz w osuszaniu budynków po zalaniu.

Działamy w województwie opolskim, śląskim, małopolskim, dolnośląskim, łódzkim, podkarpackim, lubuskim, świętokrzyskim, mazowieckim.

Oczyszcznie mieszkania po pożarze Opole

Suchy lód używany w procesie czyszczenia po pożarze wykonany jest z odzyskanego CO2 jako produkt uboczny innych procesów przemysłowych. Kompleksowe prace czyszczące to pierwszy etap sprzątania mieszkania po pożarze. Oczyszczenie z silnie trujących toksyn jest niezmiernie istotne. Utylizacja nadpalonych przedmiotów to I etap porządków. Oferujemy nie tylko likwidacje sadzy z nadpalonych ścian ale również czyszczeniem wyposażenia np. podłogi z drewna. Strumieniowo możemy też oczyszczać farbę na cegle czy też murze. Metoda  ta jest już dostępna i z powodzeniem wykorzystywana na codzień w pracy przy usuwaniu skutków pożaru.

Jak przeprowadzić dekontaminacja po pożarze?

Sposobów jest zdawać by się mogło wiele. Ważne by przeprowadzić czynności dzięki, którym możemy zdrowo zamieszkać w domu po pożarze. Dla Twojego bezpieczeństwa, musisz wiedzieć, że spalone przedmioty wydzieliły niebezpieczne, rakotwórcze substancje. Należy się ich pozbyć. Proponujemy usunięcie toksyn przy użyciu przyjaznej dla środowiska technologii doczyszczania ścian suchym lodem. Pewnie wiesz, że w trakcie pożaru spaleniu ulegają np. farby na ścianach wydzielając przy tym silnie trujące rakotwórcze substancje. To zagrożenie dla życia. Oferujemy bezpłatne oględziny mieszkania po pożarze oraz wstępną wycenę, którą jesteśmy w stanie przygotować w jeden dzień.

Likwidacja zapachu dymu po pożarowego

Nieprzyjemna woń spalenizny to odór wyjątkowo uciążliwy i bardzo charakterystyczny. Likwidacja go tradycyjnym wietrzenim mieszkania w znajdującego się np. w Opolu, nie sprawdza się w trudnym przypadku usuwania skutków pożaru. Popularne neutralizatory zapachu, czy też choinki dostępne w osiedlowym sklepie nie sprawdzą przy sprzątaniu specjalistycznym. Musimy pozbyć się przede wszystkim źródła, usuwamy przedmiotów po pożarze, których uratować się nie da. Kolejnym etapem jest czyszczenie ścian suchym lodem oraz dezynfekcja. Zabieg ozonowania pomieszczeń, a dzięki niemu mieszkanie ostatecznie mamy przygotowane zamieszkania.

Czyszczenie wyposażenia po pożarze Opolskie

Zabrudzenie rzeczy naszego osadem po pożarze takim np. sadza, nadpalone substancje smoliste, farby, lakiery to problem, z którym musi się zmierzyć każdy kto przeżył pożar w budynku. Nasi technicy w profesjonalny sposób zajmują się gruntownym czyszczeniem sprzętów codziennego użytku np. RTV, AGD, jak również oczyszczaniem książek i dokumentów po pożarze. Nasz specjalista, będąc u Państwa miejscu zdarzenia, informuje które rzeczy nadają się do czyszczenia oraz wskazuje w jakim stopniu mogą one być oczyszczone. Zawsze pragniemy uratować tyle ile tylko się da, dysponujemy odpowiednią technologią oraz specjalistyczną chemią do odzysku mebli i innych rzeczy zniszczonych ogniem.

FAQ

Usługi kompleksowego sprzątania pomieszczeń po pożarach zazwyczaj obejmują kilka etapów. Zaliczyć do nich można sprzątanie pogorzeliska, czyszczenie spalonych ścian, usuwanie zapachu po pożarze i dekontaminację. Czas potrzebny na realizację każdego z etapów wynosi od 1 do 2 dni roboczych.
Mycie ścian po pożarze w piwnicy czy też garażu można przeprowadzić na kilka sposobów. Jednym z nich jest mycie za pomocą specjalistycznych środków chemicznych, jednak bardziej popularne jest czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem. Ta metoda usuwania sadzy ze ścian stosowana jest już w Polsce od kilku lat, przez najlepsze firmy sprzątające.

Kompleksowe usuwanie szkód pożarowych Opole

Proponujemy profesjonalne czyszczenie ścian po pożarze oraz usuwanie szkód pożarowych. Gruntownie czyścimy obiekty po pożarach a także niwelujemy skutki zalań i powodzi.  Pracujemy w trybie awaryjny każdego dnia. Nie zastanawiaj się czym zmyć sadzę ze ścian – zadzwoń na Pogotowie Pożarowe Opole jest do Twojej dyspozycji 24h/7.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy

zespol-czyszczenia-po-pozarach