Usuwanie skutków po pożarowych
Sprzątnie po pożarze
Rzeszów

Czyszczenie po pożarze Rzeszów Odzysk mienia po szkodzie

Oferujemy 100% zadowolenia w sprzątaniu mieszkania po pożarze. Pragniemy dla Państwa uratować tyle ile tylko się da, dysponujemy odpowiednimi metodami oraz specjalistyczną wiedzą, jak odzyskać  rzeczy zniszczone przez ognień w pożarze. Pozbycie się niebezpiecznych toksyn oznacza konieczność zamówienia specjalistycznej firmy sprzątającej. Nie zwlekaj, zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły czyszczenia suchym lodem. Suchy lód, ta technologia czyszczenia dostępna już jest dla świadomych mieszkańców województwa podkarpackiego.

Niwelowanie szkód pożarowych osuszanie domu po zalaniu

Ozonowanie to jedna z metod usunięcia zapachu spalenizny jaki mamy w domu, mieszkaniu, piwnicy po pożarze. Kluczowe przy dezynfekcji jest usunięcie spalonych przedmiotów. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i zakłady przemysłowe, gdzie czyścimy ścian z sadzy powstałej po spaleniu od ognia. W pracy używamy sprawdzonych metod dezynfekcji, czyszczenia oraz mycia czarnych zabrudzeń, typowych przy usuwaniu szkód pożarowych. Działamy w porozumieniu firmą ubezpieczeniową klienta, przy sporządzaniu kosztorysu..

Czyszczenie mieszkania po pożarze Podkarpackie

Jak przeprowadzić skuteczny zabieg dekontaminacji? Usługa ta polega na zlikwidowaniu toksycznych substancji, które znajdują się w spalonych pomieszczeniach. Powszechnie wiadomo, iż są one niezwykle niebezpieczne dla człowieka. oferujemy nowoczesną technologię czyszczenia suchym lodem po pożarze, stosowaną od dawna w przemyśle, gdzie błyskawicznie niwelujemy skutki ognia, pożaru na ścianach. Dezynfekcja suchym lodem, to jeden z bardziej popularnych zabiegów umożliwiających bezpieczny powrót do domu.

Sprzątanie po pożarze Rzeszów Restytucja mienia po pożarze 24h/7

Suchy lód w czyszczeniu domu po pożarze to nie jest kolejna chemiczna metoda restytucji domu po pożarze. Suchy lód jest bardzo miękkim medium i może oczyścić większość spalonych powierzchni bez dodatkowych uszkodzeń. Metoda ta umożliwia wszechstronne czyszczenie ścian ale bez użycia chemii. Mamy takie możliwości, jakie nie są oferowane przez żadnego producenta środków chemicznych.  Oferujemy darmowe oględziny budynku po pożarze, gdzie nastąpiło nieszczęśliwe zdarzenie. Oferowany dobór najbardziej sprzyjającej metody czyszczenia to krok pierwszy do wyceny szkód oraz przygotowania indywidualnego kosztorysu. Chcesz uzyskać więcej informacji o usuwaniu szkód po pożarze, zadzwoń na naszą infolinię czynną 24h/7. Pożar to zazwyczaj ogrom zniszczenia,  dużo niebezpiecznych dla zdrowia toksycznych substancji. Zwykłe metody czyszczenia są dużo droższe i nie dają takiej gwarancji. Jak przeprowadzić czyszczenie ścian po pożarze?  My to wiemy!

Mycie ścian po pożarze, usuwanie tłustej sadzy, plam, czarnych przebarwień na ścianach oraz z sufitach. To nasza wąska specjalizacja tj. czyszczenie suchym lodem to metoda wypróbowana w naszej rodzinnej firmie od wielu lat.

podpis pogotowie pożarowe
sprzątanie po pożarze rzeszów

Sprzątanie po pożarze suchym lodem Rzeszów, Dębica, Przemyśl Skuteczne mycie zadymionych i osmolonych powierzchni

Sprzątanie po pożarowe to nie jest wyłącznie odzyskiwanie i restytucja spalonego domu. Dla nas to przede wszystkim skuteczna realizacja zlecenia bez względu na to czy Twój budynek znajduje się w Rzeszowie, Przemyślu, Krośnie, Tarnobrzegu, Tarnowie, Leżajsku, Stalowej Woli, Mielcu, Dębicy, Jaśle czy też w Ustrzykach Dolnych. W naszej firmie, od lat zajmujemy się usuwaniem szkód po pożarowych suchym lodem. To przede wszystkim bezwględnie skuteczna, a przy tym przyjazna dla środowiska metoda. Należy wspomnieć, iż jest ona nietoksyczna dla człowieka, to zdecydowanie najlepsza metoda czyszczenia ścian po pożarze w Rzeszowie, oraz podłóg i sufitów. Nie ma innej metody, która daje takie efekty, a jednocześnie nie wymaga zastosowania silnej chemii oraz wody! Suchy lód używany jest w formie granulek, które pochodzą z odzyskanego dwutlenku węgla o bardzo niskiej temperaturze, bo tylko -78,5 ˚C. Tak niska temperatura pozwala zarówno efektywnie oczyścić osmolone i zadymione po pożarze ściany oraz przeprowadzić skuteczną dezynfekcję. Pytanie jak to działa? Dzięki zastosowaniu profesjonalnej dyszy, suchy lód uderza z szybkością ponad 499 km / h w powierzenie w domu w którym odbywa się sprzątanie po pożarze. Trafia on w spaloną  sadzą i dymem powierzchnie. Pierwsza porcja lodu uszkadza wierzchnią warstwę brudu, kolejne natomiast docierają w szczeliny stworzone  w zabrudzeniach propożarowych, gdzie dochodzi do sublimacji i odpadnięcia wszystkich warstw sadzy. Suchy lód umożliwia gruntowne doczyszczenie i bezpieczne usunięcie skutków po pożarze.
Przeczytaj także: Czym pomalować ściany po pożarze?

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Usuwanie szkód po pożarze Rzeszów | Podkarpackie
Restytucja mienie suchym lodem

Osuszanie budynków po zalaniu

PLN 40 /doba

Wynajmujemy osuszacze powietrza niemieckiej firmy Trotec. Wysoka wydajność osuszaczy. Cena 40 zł netto/doba/sztuka.
Zamów!

Usuwanie zapachów Ozonowanie

PLN 100 /1h

Szybko i bezpiecznie neutralizujemy
nieprzyjemne zapachy, zwalczamy wirusy,
bakterie oraz grzyby. Zlikwiduj błyskawicznie nieprzyjemny zapach po pożarze. Cena 100 zł netto / 1 roboczo godzina pracy ozonatora.
Zamów!

Sprzątanie po pożarze

PLN 700 /zł*

Prace czyszczące z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu oraz profesjonalnej chemii. Czyszczenie i dezynfekcja powierzchni suchym lodem (1h*). W celu szczegółowej wyceny sprzątania po pożarze. Zadzwoń!

Czyszczenie i dezynfekcji powierzchni suchym lodem w temperaturze -79ºC Najnowsza technologia czyszczenie po pożarze, już dostępna w twoim mieście

urządzenie do mycia ścian z sadzy
Czyszczenie suchym lodem Pragniemy dla Państwa uratować tyle ile tylko się da, dysponujemy odpowiednimi metodami oraz specjalistyczną wiedzą, jak odzyskać rzeczy zniszczone przez ognień w pożarze. Oferujemy specjalistyczne usługi tj. doczyszczania po pożarach , oraz restytucji mienia po zalaniu oraz po pożarze, przy użyciu technologii suchego lodu. Skutecznie czyścimy nadpalone i okopcone ściany oraz przygotowujemy dom, zakład produkcyjny do ponownego użytkowania.

Obsługujemy miasta; Rzeszów, Łańcut, Tomaszów Lubelski, Zamość, Biłgoraj, Stalowa Wola, Kolbuszowa, Jasło, Gorlice, Krosno, Sanok.

Usuwanie szkód pożarowych
Firma z doświadczeniem Pogotowie Pożarowe - Rzeszów, od lat rodzinna firma a jakość świadczonych usług suchym lodem, to coś co wyróżnia nas spośród innych firm konkurencyjnych. Nasze cele osiągamy poprzez specjalistyczne szkolenia naszych pracowników jak również zespołu pomocniczego. Czyścimy suchym lodem np. ściany po pożarze, oraz w osuszaniu budynków po zalaniu i usuwamy skutki spowodowane ogniem. Jesteśmy zespołem techników od zadań specjalnych.

Działamy w województwie podkarpackim, małopolskim, śląskim czasami w dolnośląskim, łódzkim, lubuskim, świętokrzyskim, oraz w mazowieckim.

Sprzątanie domu po pożarze Rzeszów

Suchy lód stosowany jako jedna z metod czyszczenia spalonych ścian domu po pożarze, wytworzony jest z odzyskanego CO2. To produkt skrajnie ubocznie innych od znanych typowych procesach przemysłowych.Oferujemy gruntowne prace czyszczące a na początek sprzątania mieszkania po pożarze proponujemy następujące czynności. Po pierwsze oczyszczenie z  trujących toksyn, to  jest bardzo  istotne. Utylizacja nadpalonych przedmiotów to ten etap porządków. Posiadamy wszystkie zgłoszenia i certyfikaty. Oferujemy nie tylko usunięcie sadzy z spalonych ścian ale czyszczeniem wyposażenia np. paneli z drewna. Strumieniowo oczyszczamy likier na murze. Technika ta jest już dostępna i wykorzystywana każdego dnia  w pracy przy usuwaniu szkód po pożarze w Rzeszowie i innych miastach.

Bezpłatne oględziny mieszkania po pożarze

Sposobów na przeprowadzenie dekontaminacji jest wiele. Ważne by wdrożyć  czynności takie, dzięki którym będziesz mógł ponownie  zdrowo zamieszkać w domu po pożarze. Powinieneś wiedzieć, że spalone ogniem przedmioty trwałe jak i te ruchome, czyli przedmioty codziennego użytku wydzieliły niebezpieczne dla życia rakotwórcze substancje. Należy się ich unikać a także pozbyć się ich w pierwszej kolejności. oferujemy nie tylko usunięcie toksyn przy użyciu przyjaznej dla środowiska technologii mycia sufitów, podłóg suchym lodem a także dajemy gwarancje na nasze usługi. Czy wiesz, że podczas pożaru spaleniu ulegają przedmioty wydzielając do środowiska masę trujących związków?. Proponujemy  bezpłatne oględziny domu po pożarze dla mieszkańców woj. podkarpackiego oraz wstępną wycenę już jeden dzień roboczy od otrzymania zgłoszenia.

Skuteczne usuwanie spalenizny po pożarze w domu?

Brzydka woń unosi się w całym spalonym domu. Ale nie tylko, mamy też czarny osad na ścianach, podłodze oraz meblach. To zapach wyjątkowo uciążliwy do zniesienia a zarazem bardzo specyficzny. Drażni nozdrza i psychikę.  usunięcie go tradycyjnym wietrzenim w twoim domu, nie ważne czy mieszkasz w Sanoku, Dębicy czy Przemyślu, to zadanie dla profesjonalnej firmy sprzątającej. Ogólnie dostępne neutralizatory zapachu nie sprawdzą przy specjalistycznym myciu ścian po pożarze i pozbywaniu się jego zapachu. Ważne pozbyć się źródła smrodu, bezwzględnie usuwamy przedmiotów po pożarze, których uratować się już nie da. Następnym etapem jest mycie ścian suchym lodem oraz ozonowanie. Zabieg dezynfekcji pokoju, a dzięki niemu mieszkanie ostatecznie mamy przygotowane do bezpiecznego  zamieszkania.

Dezynfekcja wyposażenia po pożarze Podkarpackie

Nasze techniki czyszczenia po pożarze sprawdzają  się w wielu trudnych przypadkach usuwania jego skutków. Przedmioty z czarnym osadem po pożarze; nadpalone farby, substancje smoliste to duży problem, który należy rozwiązać. Każdy kto przeżył pożar w własnego domy lub zakładu przemysłowego, własnej firmy, ten wie o czym tu mowa. Technicy Pogotowia Pożarowego Rzeszów w profesjonalny sposób usuwają szkody po pożarze, a także w gruntownym sposób zajmują się mycie  sprzętów  RTV, AGD, które da się odzyskać. Czyścimy suchym lodem w sposób nietoksyczny, niepalny, nie generując odpadów dodatkowych. Zajmujemy się  oczyszczaniem dokumentów po pożarze.Technik na miejscu pożaru, informuje które przedmioty nadają się do uratowania. Dodatkowo informujemy w jakim stopniu mogą one być doczyszczone. 

FAQ

W celu uzyskania odszkodowania po wybuchu pożaru potrzebne jest posiadanie polisy ubezpieczeniowej. Jeśli takową się posiada. Technicy firmy Kastelnik współpracują z każdą firmą ubezpieczeniową. Oprócz czyszczenia po pożarze pomożemy w kwestiach dokumentacji m.in. protokoły pomiarowe, czy też kosztorysy.
Dezynfekcja po wybuchu ognia jest niezbędnym zabiegiem, ponieważ pomaga nam w usunięciu szkodliwych substancji powstałych po spalaniu się różnego rodzaju materiałów. Są one silnie toksyczne dla ludzi. Powinno się je usunąć na przykład za pomocą ozonowania. To metoda, która skutecznie likwiduje niebezpieczne substancje, ale zapach spalenizny. Jest ekologiczna i nieszkodliwa dla naszego zdrowia.
Po pożarze możemy wyczyścić całe niespalone wyposażenie, które da się uratować. Idealną do tego metodą jest czyszczenie za pomocą suchego lodu. Pozwala to na usunięcie zabrudzeń oraz na pozbycie się toksycznych toksyn, wydobywających się przede wszystkim przez zajęcie ogniem sztucznych materiałów, które posiadają w środku dużo chemii. Reasumując, po pożarze oczyszczamy ściany, podłogi, czy sufity oraz wszystkie przedmioty.
Przede wszystkim ważne po ugaszeniu pożaru jest upewnienie się, że mamy zgodę na wejście na jego miejsce, czy konstrukcja budynku jest stabilna. Jeśli nie ma przeciwwskazań, to powinniśmy wezwać firmę, która oferuję usługę czyszczenie po pożarze. Zajmie się ona w profesjonalny sposób usunięciem sadzy, jak i niebezpiecznych dla zdrowia substancji. Taka firma również pomoże w uzyskaniu ubezpieczenia po pożarowego.

Gruntowne usuwanie szkód pożarowych Rzeszów

Oferujemy Państwu wszechstronne usługi sprzątania po pożarze w Rzeszowie oraz usuwanie szkód po pożarze. Kompleksowo czyścimy budynki po pożarze a także usuwamy szkody spowodowane przez ogień.  Działamy w trybie awaryjny przez cały rok. Realizujemy także takie usługi jak: osuszanie zalanych piwnic, sprzątanie po zalaniu, dezynfekcja po zalaniu. Nasze Pogotowie Pożarowe Rzeszów jest do Twojej dyspozycji 24h/7. Telefony odbieramy przez całą dobę!

Czy masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń, chętnie pomożemy

zespol-czyszczenia-po-pozarach