Usuwanie skutków po pożarowych
Sprzątanie po pożarze
Kielce

Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem Kielce

Czy zastanawiałeś się na czym polega czyszczenie ścian po pożarze? Jest to proces, który można przeprowadzić na wiele różnych sposobów. Od dawna znana była metoda mycia ścian i sufitów przy użyciu specjalistycznej chemii. My usuwanie sadzę ze ścian używając do tego suchego lodu. Jest to obecnie najlepsza metoda czyszczenia ścian po pożarze. Dostępna już w Kielcach. Zapraszamy do kontaktu.

Osuszanie pomieszczeń po zalaniu, dekontaminacja

Dezynfekujemy oraz osuszamy budynki po zalaniu oraz po pożarze. Oferujemy Państwu sprawdzone sposoby mające na celu zminimalizowanie strat w majątku, który uległ zniszczeniu na skutek ognia lub wody. Nasze sprawdzone od lat metody znacznie obniżają koszty nieszczęścia. Jednym z etapów naszej pracy jest usunięcie nieprzyjemnego zapachu spalenizny, który można wyczuć po pożarze.

Kompleksowe sprzątanie po pożarze Świętokrzyskie

W naszej firmie zawsze przestrzegamy wewnętrznych procedur związanych z etapami sprzątania po pożarze. Proponujemy doczyszczanie ścian w spalonym domu osoby prywatnej oraz w zakładzie przemysłowych. Wiem jak w obu przypadkach ważny jest czas. Gwarantujemy 100% skuteczne sposoby dezynfekcji po pożarze. Zapraszamy do kontaktu i umówienia bezpłatnej konsultacji.

Usuwanie skutków pożaru Kielce Usuwanie sadzy ze ścian. Pracujemy 24h/7

Nasz sprawdzony zespół Pogotowia Pożarowego Kielce, oferuje specjalistyczne sprzątanie po pożarze, skutecznie ograniczamy szkody po pożarze, a co za tym idzie koszty nieszczęścia. Pracujemy przy użyciu technologii suchego lodu. Naszą ofertę kierujemy zarówno do zakładów produkcyjnych jak i osób indywidualnych. Gwarantujemy bezpłatne oględziny miejsca, gdzie nastąpił pożar lub wybuch sadzy czy też zalanie wodą. Przed rozpoczęciem czyszczenia ścian w obiekcie po pożarze określamy etapu pracy i przedstawiamy kosztorys. Akceptacja ceny następuje po oględzinach miejsca zdarzenia. Zdarzenie losowe takie jak pożar czy powódź to zawsze ogromne starty finansowe. Nasza filozofa to idea by ograniczyć je do minimum. Nie ma sensu inwestować w zwykłe mycie wodą. By usnąć szybko niebezpieczne dla życia zanieczyszczenia, trujące toksyny znajdujące się w powietrzu oferujemy czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem oraz dezynfekcję. Sprawdzona metoda usuwania szkód spowodowanych przez ogień.

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem oraz technologią umożliwiającą realizację skomplikowanych zleceń. Oferujemy prace czyszczenia po pożarze na wysokości z wykorzystaniem technik alpinistycznych.  Masz pytania? Zapraszamy  do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

podpis pogotowie pożarowe
sprzątanie po pożarze kielce

Sprzątanie po pożarze Kielce Innowacyjna metoda mycia ścian suchym lodem

Związki chemiczne zawarte w powietrzu znajdującym się w domu w którym nastąpił pożar, są niezwykle trujące dla osób przebywających w jego pomieszczeniach. W naszym kraju wciąż mamy problem dotyczący odpowiedniej eksploatacji oraz projektowania instalacji elektrycznych. Co zrobić, kiedy musimy się już zmierzyć ze skutkami pożaru, spowodowanymi wadami instalacji elektrycznej? Ochrona przeciw pożarowa nie zadziałała, szukamy profesjonalnej firmy zajmującej się restytucją mienia po pożarze. Co to właściwie oznacza? Jest to szereg działań zmierzających do usunięcia skutków pożaru i przywróceniu przedmiotom, budynkom oraz ich częścią stanu sprzed szkody. Zaczynamy od wyniesienia i utylizacji spalonych rzeczy, których odzyskać się już nie da. Kolejnym etapem jest czyszczenia ścian oraz sufitów zniszczonych przez ogień. Oferujemy usługę sprzątanie po pożarze w Kielcach za pomocą suchego lodu. Metoda ta jest podobna do piaskowania lub czyszczenia sodą, polega na myciu osmolonych powierzchni ścian za pomocą granulek suchego lodu. Cały proces odbywa się w strumieniu sprężonego powietrza. Ważną cechą usuwania szkód przy użyciu tej metody jest fakt iż suchy lód jest niepalny oraz nieprzewodzący prądu. Przy określonych okolicznościach można przeprowadzać prace pod napięciem. Suchy lód to metoda czyszczenia zadymionych ścian po pożarze skutecznie, szybko i w zgodzie ze środowiskiem, co w obecnych czasach jest priorytetem.
Przeczytaj także: Czym pomalować ściany po pożarze?

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Usuwanie szkód po pożarze oraz zalaniu wodą
Mycie ścian suchym lodem Kielce

Osuszanie budynków po zalaniu

PLN 40 /doba

Wynajmujemy osuszacze powietrza niemieckiej firmy Trotec. Wysoka wydajność osuszaczy. Cena 40 zł netto/doba/sztuka.
Zamów!

Usuwanie zapachów Ozonowanie

PLN 100 /1h

Szybko i bezpiecznie neutralizujemy
nieprzyjemne zapachy, zwalczamy wirusy,
bakterie oraz grzyby. Zlikwiduj błyskawicznie nieprzyjemny zapach po pożarze. Cena 100 zł netto / 1 roboczo godzina pracy ozonatora.
Zamów!

Sprzątanie po pożarze

PLN 700 /zł*

Prace czyszczące z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu oraz profesjonalnej chemii. Czyszczenie i dezynfekcja powierzchni suchym lodem (1h*). W celu szczegółowej wyceny sprzątania po pożarze. Zadzwoń!

Wstępne prace budowlane, renowacja w temperaturze -79ºC Suchy lód, czyszczenie oraz mycie po pożarze!

urządzenie do mycia ścian z sadzy
Czyszczenie suchym lodem Sprzątanie po pożarze nigdy nie było tak szybkie i wydajne, jak przy użyciu techniki czyszczenia suchym lodem. Od teraz technologia ta dostępna jest również dla osób poszkodowanych z Kielc oraz okolicznych miast. Suchy lód jest bardzo delikatny środek i można nim czyścić większość powierzchni bez uszkodzeń.

Obsługujemy miasta; Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko Kamienna, Końskie, Jędrzejów, Busko Zdrój, Staszów, Opatów, Starachowice.

Usuwanie szkód pożarowych
Szkoda na mieniu Pogotowie Pożarowe Kielce, to sprawdzona firma, która współpracuje z ubezpieczycielami podczas usuwania szkód powstałych na mieniu na skutek zdarzenia losowego. Oferowany przez nas proces czyszczenia suchym lodem ma cechy, które odróżniają go od innych metod strumieniowego mycia.

Działamy w województwie świętokrzyskim, śląskim, dolnośląskim, łódzkim, podkarpackim, lubuskim, mazowieckim.

Sprzątanie pomieszczeń po pożarze Kielce

W dzisiejszych czasach nie ma już potrzeby mycia po pożarze przy użyciu wyłącznie wody. Oferujemy czyszczenie spalonych ogniem pomieszczeń, za pomocą specjalistycznej chemii lub przy użyciu technologii czyszczenia suchym lodem. Powierzone zadania realizujemy szybko i sprawnie. My wiemy, że czas ma znacznie. Nasza unikalna technologia, już w Kielcach.

Dekontaminacja mieszkań Świętokrzyskie

Czy wiesz, że dekontaminacja to usługa, która znajduje miejsce podczas usuwania szkód po pożarze. Polega ona na zniwelowaniu szkodliwego działania substancji toksycznych powstałych podczas pożaru, np. przy spalaniu plastiku. Jest to niezbędny etapem czyszczenia po pożarze w domu, mieszkaniu czy też na fabryce. Zawsze w ramach realizowanego dla Państwa zlecenia, usuwamy niebezpieczne i toksyczne substancje.

Wyburzanie budynków po pożarze Kielce

Oferujemy kompleksowe prace wyburzeniowe i rozbiórkowe. Wraz z naszym partnerem proponujemy najnowsze technologie i metody wyburzeń. Wszystkie prace przeprowadzane są zgodnie z przepisami BHP i ochrony środowiska. Dla spalonych obiektów znajdujących się na terenie Kielc, Starachowic, Buska Zdrój, Sandomierza proponujemy bezpłatną wycenę.

Czyszczenie kanałów wentylacyjnych po pożarze

Jedną ze szkód jakie może powstać w wyniku pożaru, jest zanieczyszczony sadzą  kanał wentylacyjny. W ramach kompleksowego sprzątania po pożarze oferujemy Państwu inspekcję oraz ocenę stanu zanieczyszczeń kanałów wentylacyjnych wraz z dokumentacją filmową. Dobrze wiem jak ważna jest czystość powietrza, którym oddychamy. Czyszczenie kanałów wentylacyjnych to inwestycja w Twoje zdrowie.

FAQ

Nie jest wymagane, aby właściciel budynku lub osoba zlecająca była na miejscu czyszczenia po pożarze. Jest to wręcz niezalecane. Osoby trzecie, które nie są pracownikami firmy Kastelnik nie mogą uczestniczyć e dekontaminacji.
Jak najbardziej. Firma Kastelnik swoje usługi związane z usuwaniem skutków pożaru oferuje również dla osób prywatnych. Proponujemy pomoc w skompletowaniu dokumentacji po pożarowej i zdobyciu odszkodowania.
Sprawność działania w usuwaniu skutków pożaru jest bardzo ważna, dlatego wdrożyliśmy pewne środki. Jednym z nich jest całodobowa infolinia. Dzięki której klienci firmy Kastelnik mogą dzwonić, gdy zachodzi taka potrzeba o każdej porze dnia i nocy. Po skontaktowaniu się z nami od razu przechodzimy do bezpłatnej wyceny, a następnie do wykonania usługi. Dzieje się to zazwyczaj w przeciągu 24- godzin.
Nie. Jeśli zlecający posiada dużą powierzchnię, na której terenie należy podjąć działania związane z czyszczeniem po pożarze, od firmy Kastelnik dostaną rabat. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu bezpłatnej wyceny!

Sprzątanie po pożarze Kielce

Jesteśmy do Twoich usług przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Proponujemy kompleksową realizację zleceń sprzątanie suchym lodem po pożarze. Potrzebujesz poznać więcej szczegółów?

Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy w usunięciu szkód po pożarowych.  Informacja telefoniczna czynna całodobowo!

zespol-czyszczenia-po-pozarach