Czyszczenie i sprzątanie po pożarze
Ozonowanie pomieszczeń
Łódź

Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem Łódz

Czy zastanawiałeś się na czym polega czyszczenie ścian po pożarze? Jest to proces, który można przeprowadzić na wiele różnych sposobów. Od dawna znana była metoda mycia ścian i sufitów przy użyciu specjalistycznej chemii. My usuwanie sadzę ze ścian używając do tego suchego lodu. Jest to obecnie najlepsza metoda czyszczenia ścian po pożarze. Dostępna już w mieście Łodzi. Zapraszamy do kontaktu.

Osuszanie pomieszczeń po zalaniu, dekontaminacja

Dezynfekujemy oraz osuszamy budynki po zalaniu oraz po pożarze. Oferujemy Państwu sprawdzone sposoby mające na celu zminimalizowanie strat w majątku, który uległ zniszczeniu na skutek ognia lub wody. Nasze sprawdzone od lat metody znacznie obniżają koszty nieszczęścia. Jednym z etapów naszej pracy jest usunięcie nieprzyjemnego zapachu spalenizny, który można wyczuć po pożarze.

Kompleksowe sprzątanie po pożarze całe woj. łódzkie

W naszej firmie zawsze przestrzegamy wewnętrznych procedur związanych z etapami sprzątania po pożarze. Oferujemy oczyszczanie sufitów w spalonym domu osoby indywidualnej oraz w zakładzie przemysłowych. Zdajemy sobie sprawę jak w obu przypadkach ważny jest czas. Gwarantujemy w 100% skuteczne sposoby na dezynfekcję łódzkich mieszkań po pożarach i nadpaleniach. Serdecznie zachęcamy do kontaktu i umówienia bezpłatnej konsultacji.

Usuwanie skutków pożaru Łódz Usuwanie sadzy ze ścian. Pracujemy 24h/7

Nasz sprawdzony zespół Pogotowia Pożarowego Łódz, oferuje specjalistyczne sprzątanie po pożarze, skutecznie ograniczamy szkody po pożarze, a co za tym idzie koszty nieszczęścia. Pracujemy przy użyciu technologii suchego lodu. Naszą ofertę kierujemy zarówno do zakładów produkcyjnych jak i osób indywidualnych. Gwarantujemy bezpłatne oględziny miejsca, gdzie nastąpił pożar lub wybuch sadzy czy też zalanie wodą. Przed rozpoczęciem czyszczenia ścian w obiekcie po pożarze określamy etapu pracy i przedstawiamy kosztorys. Akceptacja ceny następuje po oględzinach miejsca zdarzenia. Zdarzenie losowe takie jak pożar czy powódź to zawsze ogromne starty finansowe. Nasza filozofa to idea by ograniczyć je do minimum. Nie ma sensu inwestować w zwykłe mycie wodą. By usnąć szybko niebezpieczne dla życia zanieczyszczenia, trujące toksyny znajdujące się w powietrzu oferujemy czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem oraz dezynfekcję. Sprawdzona metoda usuwania szkód spowodowanych przez ogień.

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem oraz technologią umożliwiającą realizację skomplikowanych zleceń. Oferujemy prace czyszczenia po pożarze na wysokości z wykorzystaniem technik alpinistycznych.  Masz pytania? Zapraszamy  do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

podpis pogotowie pożarowe
mycie-suchym-lodem-po-pozarach
sprzątanie po pożarze Łódź

Sprzątanie po pożarze Łódz Innowacyjna metoda mycia ścian suchym lodem

Związki chemiczne zawarte w powietrzu znajdującym się w domu w którym nastąpił pożar, są niezwykle trujące dla osób przebywających w jego pomieszczeniach. W naszym kraju wciąż mamy problem dotyczący odpowiedniej eksploatacji oraz projektowania instalacji elektrycznych. Co zrobić, kiedy musimy się już zmierzyć ze skutkami pożaru, spowodowanymi wadami instalacji elektrycznej? Ochrona przeciw pożarowa nie zadziałała, szukamy profesjonalnej firmy zajmującej się restytucją mienia po pożarze. Co to właściwie oznacza? Jest to szereg działań zmierzających do usunięcia skutków pożaru i przywróceniu przedmiotom, budynkom oraz ich częścią stanu sprzed szkody. Zaczynamy od wyniesienia i utylizacji spalonych rzeczy, których odzyskać się już nie da. Kolejnym etapem jest czyszczenia ścian oraz sufitów zniszczonych przez ogień. Oferujemy usługę sprzątanie po pożarze w woj. łódzkim, nasze usługi wykonujemy za pomocą suchego lodu. Metoda ta jest podobna do piaskowania lub czyszczenia sodą, polega na myciu osmolonych powierzchni ścian za pomocą granulek suchego lodu. Cały proces odbywa się w strumieniu sprężonego powietrza. Ważną cechą usuwania szkód przy użyciu tej metody jest fakt iż suchy lód jest niepalny oraz nieprzewodzący prądu. Przy określonych okolicznościach można przeprowadzać prace pod napięciem. Suchy lód to metoda czyszczenia zadymionych ścian po pożarze skutecznie, szybko i w zgodzie ze środowiskiem, co w obecnych czasach jest priorytetem.
Poczytaj czym pomalować ściany po pożarze

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Usuwanie szkód po pożarze oraz zalaniu wodą
Mycie ścian suchym lodem Łódz

Osuszanie budynków po zalaniu

PLN 40 /doba

Wynajmujemy osuszacze powietrza niemieckiej firmy Trotec. Wysoka wydajność osuszaczy. Cena 40 zł netto/doba/sztuka.
Zamów!

Ozonowanie po pożarze

PLN 100 /1h

Od wielu lat usuwamy nieprzyjemne spalenizny po pożarowej. O3 usuwa nie tylko wirusy i
bakterie, nadje się wyśmienicie do budynków, gdzie wykonujemy ozonowanie mieszkań po pożarze. Gwarantujemy likwidacje smrodu i zapachów po pożarach. Cena 100 zł netto / 1 roboczo godzina pracy ozonatora.
Zamów!

Sprzątanie po pożarze

PLN 700 /zł*

Prace czyszczące z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu oraz profesjonalnej chemii. Czyszczenie i dezynfekcja powierzchni suchym lodem (1h*). W celu szczegółowej wyceny sprzątania po pożarze. Zadzwoń!

Wstępne prace budowlane, renowacja w temperaturze -79ºC Suchy lód, czyszczenie oraz mycie po pożarze!

katcher mycie suchym lodem
Czyszczenie suchym lodem Sprzątanie po pożarze nigdy nie było tak szybkie i wydajne, jak przy użyciu techniki czyszczenia suchym lodem. Od teraz technologia ta dostępna jest również dla osób poszkodowanych z miasta Łódz, ale nie tylko - również z ościennych miast tj. Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Pabianice, Zgierz. Czy wiesz, że suchy lód to bardzo delikatny środek i można nim czyścić większość powierzchni bez uszkodzeń.

Obsługujemy miasta całego województwa łódzkiego i mazowieckiego; Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Sochaczew, Konin, Koło, Kutno.

Usuwanie szkód pożarowych
Szkoda na mieniu Pogotowie Pożarowe Łódz, to sprawdzona firma, która współpracuje z ubezpieczycielami podczas usuwania szkód powstałych na mieniu na skutek zdarzenia losowego. Oferowany przez nas proces czyszczenia suchym lodem ma cechy, które odróżniają go od innych metod strumieniowego mycia.

Działamy w  całym woj. łódzkim, a także w mazowieckim, śląskim, dolnośląskim i innych na terenie całego kraju.

Sprzątanie pomieszczeń po pożarze Łódz

W dzisiejszych czasach nie ma już potrzeby mycia i sprzątania po pożarze przy użyciu wyłącznie wody. Oferujemy czyszczenie po pożarze mieszkań w Łodzi a także spalonych ogniem pomieszczeń socjalnych, za pomocą specjalistycznej chemii lub przy użyciu technologii czyszczenia suchym lodem. Powierzone zadania realizujemy szybko i sprawnie. My wiemy, że czas ma znacznie. Nasza unikalna technologia dostępna już dla mieszkańców Łodzi.

Dekontaminacja mieszkań

Czy wiesz, że dekontaminacja to usługa, która znajduje miejsce podczas usuwania szkód po pożarze. Polega ona na zniwelowaniu szkodliwego działania substancji toksycznych powstałych podczas pożaru, np. przy spalaniu plastiku. Jest to niezbędny etapem czyszczenia po pożarze w domu, mieszkaniu czy też na fabryce. Zawsze w ramach realizowanego dla Państwa zlecenia, usuwamy niebezpieczne i toksyczne substancje.

Wyburzanie budynków po pożarze

Oferujemy kompleksowe prace wyburzeniowe i rozbiórkowe. Wraz z naszym partnerem proponujemy najnowsze technologie i metody wyburzeń. Wszystkie prace przeprowadzane są zgodnie z przepisami BHP i ochrony środowiska. Dla spalonych obiektów znajdujących się na terenie Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego, Zduńskiej Woli oferujemy bezpłatną wycenę.

Czyszczenie kanałów wentylacyjnych po pożarze

Jedną ze szkód jakie może powstać w wyniku pożaru, jest zanieczyszczony sadzą  kanał wentylacyjny. W ramach kompleksowego sprzątania po pożarze oferujemy Państwu inspekcję oraz ocenę stanu zanieczyszczeń kanałów wentylacyjnych wraz z dokumentacją filmową. Dobrze wiem jak ważna jest czystość powietrza, którym oddychamy. Czyszczenie kanałów wentylacyjnych to inwestycja w Twoje zdrowie.

FAQ

Czas czyszczenia po pożarze uzależniony jest od paru czynników. Pod uwagę powinniśmy wziąć przede wszystkim to, z jaką powierzchnią budynku mamy do czynienia oraz z jak dużymi szkodami. Im większa powierzchnia, która została zniszczona, tym dłużej będzie to trwać. Dzięki zastosowaniu metody suchego lodu trwa to 6 razy szybciej. Jeśli chcesz wiedzieć ile będzie trwało czyszczenie u Ciebie – zadzwoń! Posiadamy całodobową infolinię i chętnie wykonany bezpłatną wycenę!
Koszt przeprowadzenia gruntownego sprzątania po pożarze jest uzależniony od metody, którą będziemy wykonywać usługę oraz od rodzaju szkód, z którymi będziemy mieć do czynienia. Nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie. Zapraszamy do kontaktu poprzez naszą całodobową infolinię, a chętnie wykonamy bezpłatnie wycenę Twojej szkody!
Nie jest wskazane, aby na terenie, gdzie są przeprowadzane prace czyszczenia po wybuchu pożaru, przebywały osoby trzecie. Jest to bardzo ważna kwestia, ponieważ podczas wykonywanego zlecenia przeprowadzane jest np. ozonowanie pomieszczeń. Wówczas bardzo ważna jest znajomość zasad bezpieczeństwa, o czym osoby niepowołane mogą nie wiedzieć. Na miejscu przeprowadzenia czyszczenia i dekontaminacji powinni znajdować  się wyłącznie pracownicy profesjonalnych firm sprzątających.
Na początku pragniemy zaznaczyć, iż wyceny czyszczenia po pożarze w firmie Kastelnik zawsze jest bezpłatna i wykonujemy ją już w 20 minut! Jeśli zachodzi taka potrzeba, dojeżdżamy w tym celu na miejsce zdarzenia. W celu uzyskania jej prosimy skontaktować się z nami na całodobowej infolinii.

Sprzątanie po pożarze Łódz

Jesteśmy do Twoich usług przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy kompleksową realizację zleceń sprzątanie suchym lodem po pożarze. Potrzebujesz poznać więcej szczegółów?

Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy w usunięciu szkód po pożarowych. Ozonowanie mieszkania łódzkie. Informacja telefoniczna czynna całodobowo!